Jump to content

компютърно захранване 12в. как ?


skuller

Recommended Posts

имам едно старо АТ захранване което искам да използвам за захранване на няколко суича, на извода който трябва да дава 12в излизат 11.2 в и суича непали а на този за 5в излиза 5.2. какво трябва да направя за да излезнат 12в на изхода ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

трябва да запали и на 11в. май суча ти е неработещ или си обълкал полюсите.

п.с. Предполагам го връзваш на жълтите и черните кабели.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най лесно сложи една 5вата кручшка за габарити например на 5те волта за да товарят захранването, а може да изкараш 24волта между +12 и —12 (жълт и син) , повечето свичове бачкат на 24в тъй че така може да захраниш дори 3-4 един след друг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единствената крушка която имам е 40-50вата и като я вързах към захранването то се изключи . ако вържа няколко резистора на +5в дали ще свърши работа :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ще свършат имай и предвит, че товара трябва да е мин 1-2А на 5 те. Има в google  теми как се модва да работи само на 12В. Накратко идеята е ,че се подсилва 12 та линия и се махат следачките на 5 те :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

единствената крушка която имам е 40-50вата и като я вързах към захранването то се изключи . ако вържа няколко резистора на +5в дали ще свърши работа :?

тцтц е като ти изключва значи може и без крушка, в крайна сметка какъв е проблема и въобще каква е целта на занятието:o? Май само на догатки си играем ..

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори за закъснелия отговор но ..

та идеята е да се захранват 5-6 суича и един рутер 5в 2А (така го водат ) от компютърно захранване .. това е идеята .. а дали ще стане несе знае :o по е добре да седи 1 кабел в контакта доколкото 7 :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще стане :o Аз на една фирма където им горяха постоянно адаптерите на медиите и AP тата ги направих с едно АТ захранване ама яко модвано и от 2 години не са се оплаквали :o .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

сори за закъснелия отговор но ..

та идеята е да се захранват 5-6 суича и един рутер 5в 2А (така го водат ) от компютърно захранване .. това е идеята .. а дали ще стане несе знае :o по е добре да седи 1 кабел в контакта доколкото 7 :o

не си упоменал най - важното , какво е разстоянието между тях ?

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.