Jump to content

Продукти на TP-Link


RudY-ElectriC

Recommended Posts

Здравейте споделете впечетление от устройства на този производител

да видим дали изобщо си заслужава да ги купуваме

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе като изкючим нискокачествените кондензатори под капака и тинола по-точно оловото от нечий акумулатор... (иначе са сертифицирани, че нямали олово в припоя над допустимото). Работят добре спрямо тази цена ги предпочитам определено през Edimax/Qubs.

p.s. Ето един под капака със заменени електролитни кондензатори с по-висококачествени.

post-61-130900725442_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да има избор  ???

Имах проблем за това е станало така

помолих да бъдат изтрити

проблема се оказа от темата за визуализиране на форума която съм избрал

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За SOHО рутерчетата, нямат равни като цена/качество. За Смарт суичовете нищо добро не мога да кажа...пълен боклук на нениска цена. За SOHO суичовете... стават за локална мрежа, но не бих ги сложил в MAN.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Администратор

http://www.enicomp.com/shopping/product.php?p=35308

mini PCI адаптер 54M TP-Link TL-WN562AG за 42лв с ддс, това чудо работи ли ?

без турбо колко ще работи ..

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ммм прав си колега, не бях обърнал внимание че няма турбо , то явно и за това цената е такава.

следващият модел 662АГ има но там цената доближава Р52 тъй че няма смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка евтиното си е евтино 

ако искаме стабилност малко проблеми и същевремено по малко нерви 

не трябва да залагаме на тия устройства 

за по дребни и не толкова одговорни линкове са подходящи 

но за друго не 

това е мое мнение и не ангажирам никого с него :)

поздрави 

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно ...

Имам рутер TP-Link TL-WR1043ND и съм невероятно доволен от него.Не съм и предполагал,че могат да направят такъв рутер и да бъде на такава цена.Струва ми се,че леко изостават с нови версии на фирмуерите,но пък за сметка на това има DD-WRT  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам рутер TP-Link TL-WR1043ND и съм невероятно доволен от него.Не съм и предполагал,че могат да направят такъв рутер и да бъде на такава цена.Струва ми се,че леко изостават с нови версии на фирмуерите,но пък за сметка на това има DD-WRT  :)

Аз също го ползвам на входа на интернета този рутер /след него са безжичен клиент с карта на TP-Link на 300 mbps, два нанобриджа WDS, два линксиса с WDS/ и засега съм много доволен. Карам го на стоков фърмуер. Цената няма да коментирам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Здравейте, днес с флашнах TP-LINK N Router 941ND рутера с dd-wrt и работи много добре заслужава си цената му е 67лв. процесорчето е 400мгх.

Може да пробвате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.