Jump to content
  • 0

Карта и Микротик


Hartman

Въпрос

Здравейте!

Имам едно малко проблемче. Купих си карта EPI-3601S и се опитвам да я инсталирам на една машина, на която има Микротик, но проблема, е че не ми разпознава картата. Въпроса ми е дали на конкретната версия на Микротик-а x.27 мога да я сложа, с други думи дали има драйвери за нея под тази версия или трябва да сменям версията на Микротик. И ако трябва да я сменям, коя да сложа. Благодаря предварително.  :)  

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 отговори на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

"Powered by Atheros" да, поддържа се от новите версии. мога да ти съдействам за инсталирането на версия 3.24 срещу символичен хонорар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • Администратор

100% работи и с по-стари от 2.9.27 версии

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"Powered by Atheros" да, поддържа се от новите версии. мога да ти съдействам за инсталирането на версия 3.24 срещу символичен хонорар.

Мерси-проблема е решен с помоща на Mile-а относно хонорара-нещо не си познал,скъпи ;)

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • Администратор

"Powered by Atheros" да, поддържа се от новите версии. мога да ти съдействам за инсталирането на версия 3.24 срещу символичен хонорар.

ако беше дошъл на срещата нямаше да искаш пари от колегата ..

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз живея на фотосинтеза. ;)

p.s. извинявайте ако не ви се струва добре. Щях да инсталирам на рутера му версия 3.24 отдалечено и нямяше да му излезе скъпо.

Всеки има свободата да откаже учтиво както и да помоли за помощ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • Собственик

Смени дъното , за тая карта е писано доста тука.

Освет това харчат много ток и трябва да си поиграеш да откриеш дъно с няма да се рестартира/забива :)

Здравейте!

Имам едно малко проблемче. Купих си карта EPI-3601S и се опитвам да я инсталирам на една машина, на която има Микротик, но проблема, е че не ми разпознава картата. Въпроса ми е дали на конкретната версия на Микротик-а x.27 мога да я сложа, с други думи дали има драйвери за нея под тази версия или трябва да сменям версията на Микротик. И ако трябва да я сменям, коя да сложа. Благодаря предварително.  :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.