Jump to content
  • 0

Loading E


Hijack

Въпрос

Привет!Излезна ми много странен проблем.Значи имам пц(amd duron 750 mhz,256ram,дъно аsus a7v133-vm),на което до сега работеше безпроблемно Мкт 2.9.27,докато днес не реших да пробвам версия 3.20.След инсталацията при буут стига до следната грешка "Loading E" и до там.Пробвах пак да върна предишната версия,но без успех!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0
  • Администратор

ДА РАЗБИРАМЕ ЛИ ЧЕ СИ ИМАЛ КРАКНАТА ВЕРСИЯ И СИ НАДГРАДИЛ ДО 3.20

нестава!

п.с.

а това лоадинг Е нищо не значи ... да земе да преинсталира.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • Администратор

купи си и няма да имаш проблеми

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

мислех да пускам нова тема, но .... видях че вече има такава !!! което е добре. та :

проблема "Loading E" го видях и аз преди няколко дена.  Сдобих се с дъно Asus Tusl2-c + Pentium3 1266Mhz 512kb L2 .... /звяр/ и след инсталация на 2.9.27 .... единственото което видях след като се обърне към Transcend 128Mb IDE memory е въпросното "Loading E" !!! пробвах и с обикновен иде хард диск 6.4Г но ефекта беше същия !!! реших че е от кофти биос и го зарязах, но ... сега след коментара на колегата ... не си вярвам че проблема е там толкова. то дано да се оправи след флаш, но ако някой има идей и  предложения ... да сподели. Чипсета е I815pe. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

на колегата се е оправило след формат с fdisk т.е. пробвай го и ти

ако трябва изтрий всички партитишъни и го остави да си направи наново

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мен проблема е във диска нещо по секторите. прегледаи диска за бад сектори. Аз имам един HDD по същия начин немога да го инсталирам защото ми дава, че формата е отказан, обаче стария микротик си тръгва и зарежда но със яко бъгове и грешки. Купи си една флашка и забрави за проблеми. и да си го форматорал, ше береш ядове със тоя диск. :-\ ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

както написах по горе, първо пробвах с това :

http://www.enicomp.com/shopping/product.php?p=20908

след като видях това непознато за мен "нещо" пробвах с обикновен хард-диск. и двата носителя на други дъни платка със абсолютно същите : РАМ, процесор, видео и лан - работят ;D . И в двете постановки .... микротика беше инсталиран на въпросното дъно от CD. Някакви идей ??!? Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • Администратор

случвало ми се е при определен хардуер да не мога да инстарилам МТ на ЦФ, при първо зареждане даваше нещо от рода на Лоадинг и до там. В случая тогава просто си инсталирах на друга машина ЦФ-а и след това си го пусках нормално на другата.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

аз имам една дърта щайга с CF и отделно един 30GB хард за проксито, работи доста добре с някакво AMD дурон1200, и дъното е някакво още по измислено ...

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

просто за протокола - най тъпото ПС което ползвам е П2 на 350 :))

На Transcent-a си имаше инсталиран микротик на друго дъно ... даже не помня кога съм го слагал, но излезе тая грешка. След това инсталирах микротика на ново от CD на въпросната проблемна машина. Инстала минава без проблем, но на пърби буут Loading E ???.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

днес пробвах с 80Gb хард който 100% е работещ и всичко е ОК. Тоест явлението "LOADING E" e 100% проблем в ИДЕ устройството. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • Администратор

странни проблеми с ботването а аз има и по странни

микротик не вижда нищо по време на инсталация на дъна с интелски Q33 Q45 чипсет

записвате чипсета записвате носителя и рапортуваме на латвийския тим нередността и толкова 

имайте предвид че някои чипсети имат оптимизации за пакето пренос на данни 

от което следва даден носител да е несъвместим при някои условия

както сами откривате след преинсталиране всичко е наред

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

от доста време се канех но днес най на края се хванах и флешнах биос-а на въпросното дъно. сега работи микротика и с 128mb transcent and other HDD disk. Тоест .... проблема не е конкретно в носителя а е някакъв комплексен и се оправя чрез експерименти. Много ви здраве ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.