Jump to content
  • 0

Препоръка за AP за външен монтаж?


Иван Тодоров

Въпрос

Здравейте!

Трябва да се покрие двор зад къща с квадратура около 700-800 кв.м. Бях се насочил към RBwAPG-5HacT2HnD, на за съжание в момента не мога да открия някъде, където да е наличен за продажба. Можете ли да ми дадете някаква алтернатива на Микротик на която да е налична при някой от дистрибуторите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 отговори на този въпрос

Recommended Posts

  • 0
  • Администратор
Преди 6 часа, Иван Тодоров написа:

Здравейте!

Трябва да се покрие двор зад къща с квадратура около 700-800 кв.м. Бях се насочил към RBwAPG-5HacT2HnD, на за съжание в момента не мога да открия някъде, където да е наличен за продажба. Можете ли да ми дадете някаква алтернатива на Микротик на която да е налична при някой от дистрибуторите?

Пита ли официалните дистрибутори? Сякаш е наличен при тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Навсякъде питах - поръчки правих, където уж го има в наличност - след ден два се обаждат - ами не не може да го доставим. И на страницата на производителя пише, че е Discontinued. И в тази връзка въпроса ми е - нещо подобно от МТ за външен монтаж за тази цел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • Администратор

Опитай с Engenius 

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен целта ми е да го направя с продукт на Микротик. В къщата имам CAP мрежа 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • Администратор

По-скъпо, но определено добро решение за покриване на така голям периметър е и mANTBox 52 15s !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това е супер като параметри, но имам един въпрос - пишат МТ, че е секторна антена с 90 градуса за 2.4 и 60 при 5GHz - ако я сложа /както май само там имам възможност/ в средата на парцела, устройствата в половиния двор няма ли да останат в сянка? Или просто обхвата ще бъде по-малък за тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • Администратор
преди 44 минути, Иван Тодоров написа:

Това е супер като параметри, но имам един въпрос - пишат МТ, че е секторна антена с 90 градуса за 2.4 и 60 при 5GHz - ако я сложа /както май само там имам възможност/ в средата на парцела, устройствата в половиния двор няма ли да останат в сянка? Или просто обхвата ще бъде по-малък за тях?

Ако ще се намира в средата на имота AP-то може да се ориентирате към NetMetal ac² в комплект с 2 бр. HGO-antenna-OUT или подобни ! А инак това , че диаграмата на излъчване е насочена с някакъв ъгъл не ознаава, че в близост не може да се свържете с нея , но ще е с много по-малка мощност-сила. Можеше да се ползва при положение, че е насочена към имота, а не в него. Радиовълните не са филия хляб, която може с точност да се отреже макар да има техники и технологии, които са близко до имплементация на подобно действие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.