Jump to content

Дайте по едно професионално мнение


RudY-ElectriC

Recommended Posts

Здравейте можете ли да кажете по няколко думи за този рутер D-Link DIR-300 Open-Source дали става за AP става въпрос за закачане на не повече от 3 4 клиента

и как според вас се държи след префлашване с DD-WRT

Благодаря 

Весели празници

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами с по стария 524 без спецялен софт имам 3 ма закачени и постоянно е натоварен но няма проблеми.. Би трябвало този модел за който питаш да е по-добър пък и с друг ос още повече но това е предположение. Трябва да се тества и то за какви скорости питаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 1 година съм с такъв Dir-300 с DD-WRT (не помня коя версия беше) ... бачка супер.

Само дето е голяма играчка докато го сложиш ;)

Но определено си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за одговорите 

а между времено кажете някои устроиство което става за клиент 

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 1 година съм с такъв Dir-300 с DD-WRT (не помня коя версия беше) ... бачка супер.

Само дето е голяма играчка докато го сложиш :)

Но определено си заслужава.

Малко ми се вижда странно да се държи "супер", след като DD-WRT се оказа , че не е за него.

На официалният сайт пише, че се поддържа, но след качването му на рутера се оказва, че е било излишно (няма я опцията AP и др.)...

Ако изключим проблема с DD-WRT , то с оригиналния наистина си работи добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.