Jump to content
  • 0

NVR-a е в една LAN, a видеокамерите в две други LAN мрежи

lz1mak
 Share

Question

Здравейте,

Дали е възможно да имам видеозаписвачка (NVR) в една мрежа, а да получава видео сигнал от две къщи на различно географско място, предполагам ще е от различни интернет доставчици, различни мрежи?

Благодаря 

Edited by lz1mak
правописна грешка

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
преди 27 минути, lz1mak написа:

Здравейте,

Дали е възможно да имам видеозаписвачка (NVR) в една мрежа, а да получава видео сигнал от две къщи на различно географско място, предполагам ще е от различни интернет доставчици, раллични мрежи?

Благодаря

Няма невъзможни неща т.е. възможно е 😉

Edited by JohnTRIVOLTA

• 0

NVR-а не го бърка дали камерите са ти в LAN-а или другаде. Не съм виждал такъв който да работи само по multicast.

• 0

ако NVR-а ти е видим директно от камерите (без NAT, има си рутинги за мрежите и т.н.) - нямаш проблеми.

• 0
преди 32 минути, hgd написа:

ако NVR-а ти е видим директно от камерите (без NAT, има си рутинги за мрежите и т.н.) - нямаш проблеми.

Благодаря за включването по моята тема. Почти нищо не разбирам от компютърните мрежи. Колкото да пусна един рутер, да пренасоча порт от външната мрежа към един ЛАН адрес, безжичен мост с хубава антенка. Горе-долу това съм правил чисто любителски. Сега искам да сложа NVR-a в една къща, където ще има хора да гледат монитора, а камерите ще са на други две места. Едното място ще е близо и има пряка видимост, там е ясно как ще го направя. Другото място е на около километър, но нямам хубава видимост и затова вече има интернет от доставчик.

Въпроса е как да накарам NVR-a да вижда няколко камери от друга мрежа. WAN адреса при NVRa е динамичен със сигурност (192.168.1.ХХХ).

Благодаря

• 0
  • Administrator

Направи тунел, така че са си в един сегмент на лана.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа

ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

• 0

На отдалечените камери слагаш рутер, вадиш им портовете и на нвр-а ги добавяш с външния адрес и портовете, които си извел.

• Like 1