Jump to content

A1 Home User - SFP model


dobriloff

Recommended Posts

Здравейте,

Някой знае ли какво SFP трябва да се ползва за А1 в София ? Като попитах търговците да ми дадът SFP което би работило в мрежата на A1  ми зададоха въпроса на колко нано метра трябва да бъде.. Идеята ми е да подменя ONT което са сложили с мое устройство и да имам контрол над публичния адрес. Варианта да звъня на съпорта и да ги разпитвам не работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, не мисля, че от А1 ще ти позволят да имаш свое ONT у-во. Причините са много.

По-добре поискай от тях да ти го пуснат в Bridge режим и да си сложиш свой рутер след ONT-то.

Всичко друго ще е загуба на твоето време, освен ако не желаеш да разучиш технологиите, разликите и особеностите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, hgd написа:

Здравей, не мисля, че от А1 ще ти позволят да имаш свое ONT у-во. Причините са много.

По-добре поискай от тях да ти го пуснат в Bridge режим и да си сложиш свой рутер след ONT-то.

Всичко друго ще е загуба на твоето време, освен ако не желаеш да разучиш технологиите, разликите и особеностите.

Това също е вариант , идеята ми беше колкото се може да огранича броя на устройствата тъй като място е малко, но ако се съгласят да бриджнат то пак ме устройва , по този начин ще се спестя парите за едно SFP + избора на рутер става доста по-лесен.  Ти явно вече си го играл това и е безмислено да си играя на налучкване на A1 особеностите. Остава само да попадна на някой нормален от съпорта на А1 който ще разбере и може да осъществи това което искам.

Благодаря за съвета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.