Jump to content

Mozila с winXP Pro - Направо ми писна от лисицата!


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Попринцип много я ползвах но напоследък направо ми скапва компа постояно е на 80% лоад CPU то и заема поне 300мб памет :o . И реших да пробвам К-melon... Преди съм го виждал как работи и ми хареса.. :) . Сега ще се види :) но определено страниците летят повече с него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

много ти е хилав компа :)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то колко да го прая... core duo 1,6Ghz 2GBt Ram  HP.. Аз се чудя как да го оптимизирам повече и съм нямал кой знай какви проблеми ама след последния ъпдейт лисицата стана непоносима! Сега лоада е ~3% макс! Преди бях пробвал chrome като бързина е много добре ама защо така неможах да опрая шрифта и се виждаше на някои сайтове мнокуцо и  го разкарах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ползвам Maxthon. доста съм доволен и за момента не мисля да го сменям

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Opera е браузера за мен

не че нямам IE, Safary, Chromе и Firefox

но тях само за тестове на творенията на писателите на страници

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Всичко много добре с новия бролзер ама пак ми го направи на няколко пъти.. е за сравнение с Modzila е само 2-3 пъти което е добре но явно не е само от бролзера. Но от какво ?! ме човърка много .... Дали е възможно от някой сайт с Java да е ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз ползвам само Firefox и за разни проби само IE8. Слагах и Chrome но не ми беше нужен. Firefox-а от време на време прави CPU, а RAM-та съм я прежалил. Има незаменими (възможности за) plugin-и, най-вече те могат да натоварят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко пак го направи с тоя бролсер... И имаше заредено този форум, още един и замунда която не бях отварял от много време и найстина от тогава съм нямал тоя проблем с натоварването на CPU то. Затворих само таб-а на замунда и се оправиха % те след половин секунда! А сега що е то  ??? .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен се случва този номер със замундата, а и не само със замундата. Като отворя някакъв тракер с повечко табове, и лисицата едвам смогва да работи...

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз на конкретния сайт го хванаг то е възможно и да го прави и на други. Но понякога лаптопа направо незнае какво става ??? . Добре, че син екран няма  :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, някои сайтове са бъгави, на това има плугин за спиране на JavaScript... ??? Не се сещам сега как се казваше ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с maxthon нямам проблеми при работа примерно с 20-таба. не че го хваля ама много рядко забива и това се получава предимно от претоварен компютър

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
??? абе що вярвате на сайтове като замунда, и той сигурно като скайпа е  прозореца на "мрежата" към вашия комп :) .

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, някои сайтове са бъгави, на това има плугин за спиране на JavaScript... ??? Не се сещам сега как се казваше ...

Аз ползвам FlashBlock :)

http://browser-extras.garage.maemo.org/news/7/flashblock-acting.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.