Jump to content

Проблем със радиотрасе, моля помогнете


MartoPleven

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам един проблем със радиотрасе моля ориентирайте ме какъв може да е проблема. Направих една блокова диаграма за да е по-лесно обяснението и да са ориентирате по-добре какво става точно. Ето го и него. 1VGkNr.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

я дай обяснение на кирилица че такова не са ме учили в училище

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Програмата с която писах има само англииски, за това съм го описал по този начин. Но се разбира за секундо може да се прочете. Сега ше се опитам да го обясня отново на БГ. Така значи, линка е на няколко километра в двете посоки държи 25 мегабита когато влезна във рутерборда и тествам със банд тестера и всичко е ок, обаче когато правя тест от лаптопа (със качен на него btest), които е вързан директно на борда ми дажи 71 килобита и се оправя замалко и пак така.

Рутерборд1 има адрес 192.168.10.10 другия отсреща има адрес 192.168.10.11

Тествам от лаптопа мрежата до първия рутерборд със адрес 192.168.10.10 дава 75 80 мегабита след това тествам до 192.168.10.11 и ми дава 71 килобита помислих че не е наред радиотрасето влизам във първия рутерборд и тествам до другия 192.168.10.11 дава 25 мегабита като с елогна в него, но през лан порта на които и да е всичките са само бридж все така става. Незнам замен е някакъв бъг в бриджа между интерфейсите. Или не е читава версията незнам даите някакъв съвет от какво може да е и как да го оправя дали да не Downgrade до 3.10 тази е 3.30 версия нещо не е наред с нея понякога и WDS-a пада и я ресетвам. Нещо не е наред. ???:) :)


Post Merge: [time]1260283396[/time]

Колеги никои ли няма идея за този проблем? Според мен е проблем в Bridge данеби да съм го направил неточно погледнете го и вие дайте някакъв съвет.

Ето и по-подробни тестове. Трасето си работи самата карта не държи скоростта през лан портовете когато минават през Bridge и вместо 20 мегабита минават само килобити.

post-330-130900725326_thumb.jpg

post-330-130900725331_thumb.jpg

post-330-130900725333_thumb.jpg

post-330-130900725334_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема оправен, затварям темата.

П.С. - Смяна на софтуера за радиокартата да знаете ако и друг с еозори със това. ???


Post Merge: [time]1260464466[/time]
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.