Jump to content

Търся да купя AP на Едимакс или друго читаво изпитано втора употреба


studioformat

Recommended Posts

супер кокошкарска история - при положение че може че може да си вземеш нов ТП Линк безжичен рутер за 42-45 лв да търсиш втора ръка и да се ослушваш на цена от  30 лв...

колеги - въбще не обръщайте внимание на подобни истории

ако човека е беден и не може да си го позволи - аз лично ще му помогна - но тук става дума за екстра а не за нещо належащо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегите: не миса проблем хич 30-те лева. Искам хубаво устройство! Е то нов едимакс в вали е 40 и неколко лв.. за работещо примерно 1 година заслужава ли си да се дава 30 лв и 6.60 еконт то става колкото ново.. почти

0887356872

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то хубаво у-во & Edimax някак не се вързват. Вземай си едно нано и си решаваш проблемите да не говорим колко по напред е! Аз имам едита ама нейскам да ги продавам да не ме псуват после...  ::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегите: не миса проблем хич 30-те лева. Искам хубаво устройство! Е то нов едимакс в вали е 40 и неколко лв.. за работещо примерно 1 година заслужава ли си да се дава 30 лв и 6.60 еконт то става колкото ново.. почти

ми колега взимаи от тези за 40 лв и преключвай темата,ако си спомняш и нано2 продавах и доста ме уговаря да ти го дам за 70лв.т.е. маи парите са ти проблем ама нали знаеш човек се простира според чергата си!така че ако нямаш пари защо се напъваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами четох разни форуми от теб пуснати за тези нанота че имат некакви проблеми. не коментирам точно какви но това ме разколеба не парите.

0887356872

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.