Jump to content

МАМКА ВИ ЕНЕРГО


Влади

Recommended Posts

Дайте някаква примерна жалба за изгорели уреди да ни обещетят ЧЕЗ.Аз съм назад с една пералня и един лаптоп от тия гасения на тока !!!Мамка ви ЧЕЗ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Дайте някаква примерна жалба за изгорели уреди да ни обещетят ЧЕЗ.Аз съм назад с една пералня и един лаптоп от тия гасения на тока !!!Мамка ви ЧЕЗ

Жалбата криво ляво ще я напишеш и като я подаваш само с входящ номер , само, че уредите трябва да минат през сервиз и да ти издадат констативен протокол че са изгорели от токов удар(поне така накараха тук хората да направят когато на ЕВН им прекъсна нулата в трафопоста). Не знам дали имаше срок след изгарянето на уреда в който може да се жалваш.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалбата криво ляво ще я напишеш и като я подаваш само с входящ номер , само, че уредите трябва да минат през сервиз и да ти издадат констативен протокол че са изгорели от токов удар(поне така накараха тук хората да направят когато на ЕВН им прекъсна нулата в трафопоста). Не знам дали имаше срок след изгарянето на уреда в който може да се жалваш.

имаше срок казваха го по новините някъде 3 дена, до 1 седмица ще те посети екип на енергото да види дали наистина изгоряло от тока /не знам как ще установят / и след това ще се произнесат.

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

имаше срок казваха го по новините някъде 3 дена, до 1 седмица ще те посети екип на енергото да види дали наистина изгоряло от тока /не знам как ще установят / и след това ще се произнесат.

Мижи да те лажем

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.