Jump to content

БТК


kokaracha

Recommended Posts

Бг-то е малко по-добре. В момента примерно има 3-4 мегабита външен и 50-60 Бг. Вечер 1-2 външен и 6-8 Бг. Ъплоуда е бетон 24/7.

Има и дни в които е по-добре, но общо взето има някакъв проблем. Интересното е, че няма загуба на пакети, никакъв лаг и забавяне в отварянето на страници, в същият момент онлайн радиото спира. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай пинг с голям пакет..... avb.bg не отговаря на пакет 5000 байта, но mail.bg отговаря. При мен закъснението до mail.bg с 5000 байта пакет е около 3 мс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше първото нещо, което направих.  Общо взето никаква промяна. Преди време в друг форум се свързах с няколко човека с подобен на моя проблем от различни краища на бг. И при тях нямаше особено развитие. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента единственото нещо, което ми идва на ум е да си смениш IP-то през my.contact.bg ...... явно нещо има омазано най-вероятно в рутирането

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
Преди 10 часа, Danzki написа:

Година и половина по-късно пак са в тръстиката.  Някакви идеи какъв им е проблема този път?Trace.JPG.7ba4a2a26ef469ca644a733248629cc9.JPG

Вероятно препълване на порт или забравен шейпър от тях. Случвало се е преди години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
Преди 10 часа, Danzki написа:

Година и половина по-късно пак са в тръстиката.  Някакви идеи какъв им е проблема този път?Trace.JPG.7ba4a2a26ef469ca644a733248629cc9.JPG

Некадърност

Забележи частните адреси в тяхната мрежа на хоп 4 

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах им мейл вчера, още чакам отговор. Там също съм прикачил трейса. Интересно ми е каква глупост ще напишат в отговор. Дано им отнеме по-малко от 6 месеца да се вземат в ръце. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Пробвай трейс на друг порт и протокол примерно 53 или 80.

Use since

OpenBSD 3.x

FreeBSD 4.x

Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x

Аз съм фен на OpenWRT.

 

Горчивината от лошото качество остава дълго след като е преминало удоволствието от ниската цена.

_____________________________

___|____|____|____|____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|_ Удряй _|____|____|__

_|____|___ главата ___|____|____

___|____|_ си тук!! |____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|____|____|____|____|__

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През деня и късно вечер нещата се нормализират, няма загуби и отговора е около 4-5мс, но следобяд и вечер нещата се омазват здраво. Снощи по едно време загубите на 7-ми хоп надхвърляха 17%. 

 

Edit: Докато пишех поста загубите започнаха да се появяват. Към момента сме на 2%. 

Редактирано от Danzki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Danzki написа:

През деня и късно вечер нещата се нормализират, няма загуби и отговора е около 4-5мс, но следобяд и вечер нещата се омазват здраво. Снощи по едно време загубите на 7-ми хоп надхвърляха 17%. 

 

Edit: Докато пишех поста загубите започнаха да се появяват. Към момента сме на 2%. 

И аз мисля, че тук проблема е препълване на някой порт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.