Jump to content
  • 0

Забравена парола на клиент


donioi

Въпрос

Привет,

рестартирах RB750 и не бях запомнил паролите на 2 нови клиента и сега имам постоянни заявки. Мога ли някъде да видя с каква парола се опитват да влязът за да я въведа. Те са с РРРоЕ протокол.

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 отговори на този въпрос

Recommended Posts

  • 0
  • Администратор
Преди 9 часа, donioi написа:

Привет,

рестартирах RB750 и не бях запомнил паролите на 2 нови клиента и сега имам постоянни заявки. Мога ли някъде да видя с каква парола се опитват да влязът за да я въведа. Те са с РРРоЕ протокол.

Благодаря

Като отвориш WinBOX на дадено устройство , горе в ляво над бутона SafeMode има Setting меню. От там махаш чавката на hide passwords и вече ще  си виждаш поставените пароли .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • Администратор

Аз от написаното разбирам че иска да види какви пароли искат клиентите да пратят към сървъра, а не какви са зададени на сървъра.

Това ми напомня за един северозападен оператор който криптираше по PAP /не знам дали не го прави още/ и понеже знам как не трябва да се прави си бях спрял опцията на клиента, съответно не се закачаше РРРоЕ-то и трябваше да си комуникирам по телефона за да ме задължат да ползвам РАР.

Но за сметка на това можеше да виждам връзките на всички в локалния АС и техните удостоверяващи данни 😉 

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз по телефона ги разбрах. Интересно ми беше да видя каква парола праща към рутера ми ако е възможно.

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.