Jump to content
  • 0
dobria

Книга за Mikrotik

Question

dobria

От печат излезе книгата „Основи на MikroTik RouterOS“. Написана е с удоволствие и дава своя принос за развитие на общността на MikroTik в България.
Особено подходяща е за всеки, който има нужда от добре систематизирано въведение.

Ако имате интерес и въпроси, пише на лично съобщение във форума.

Cover3d-1801.jpgОснови на MikroTik RouterOS_Page_4.jpgОснови на MikroTik RouterOS_Page_5.jpg Основи на MikroTik RouterOS_Page_6.jpgОснови на MikroTik RouterOS_Page_7.jpg

Edited by dobria
  • Like 7

Recommended Posts

• 0
dobria
преди 1 минута, hgd написа:

И моите поръчани бройки пристигнаха преди малко.

Книгата изглежда добре, дори ми отговори на един въпрос вече.

Препоръки за следващото издание по оформлението - по-хубава хартия и цветни снимки. Това вероятно ще промени и цената.

Вярвам, че когато прочетете цялата книга ще се изясни пълната картина, която искам да разкрия. Моята цел не е да премина през всички функции на RouterOS, но да покажа основните, чрез които може да се надгражда и това да стане по добре систематизиран, последователен начин.

Вече получих по 1 коментар за размера на шрифта, за хартията, за цветовете. Благодаря ви за това и ще помисля и коментирам с печатницата.
Подбрах тази хартия, т.к. тя се препоръчва да пази очите при четене - за това е леко жълтеникава. Много от книгите, които имам са на такава хартия. Имам и издание с изцяло бяла хартия, но смятам, че жълтеникавата е по-добра. Цветните картинки - да ще бъде много по-ясно, но ще направи книгата толкова скъпа, че малцина ще искат да я купят. На съвета ви бих казал, че ще направя цветно издание, която ще обявя по-късно през годината.

Благодаря още веднъж, че коментирахте! Желая ви приятно четене!

• Like 1

• 0
NeTmAsTeR

при покупката на подобен вид печатни издания - цената да кажем че не най-важното да е тънка а полезноста и приложимостта /виж удобната хартия за четене - антирефлекс и блинкфрии леко жълтеникава - е тук ме спечели/

например учебник по някаква хирургия си струва стотици евро и публиката е ограничена и за колосални печалби от продажби надали може дас е говори - но пътя е правилен

успех на Добри

• 0
atanas_dobo@abv.bg

Прекрасна книга. Крайно време беше да има и на български такова хубаво нещо.  Ще бъде прекрасно да има и ново издание, да продължи темата.Нужно е всеки специалист, а и жадните за знания да я прочетат. Браво на автора

• 0
didokosn@abv.bg

и аз си закупих книгата и сам много доволен страхотна е

• 0
NeTmAsTeR

не е ли време за второ издание със - забелязях че във първото липсва хотспот

• Like 1

• 0
Nasic

Поръчах я преди 4 дена и няма още нищо!

• 0
netuno
На 22.06.2018 г. at 11:01, Nasic написа:

Поръчах я преди 4 дена и няма още нищо!

Поръчах я вчера, днес дойде. Телефонът за поръчка обаче ми дава, че не съществува. Авторът да обнови контактите за връзка с него.
Обявата е от доста отдавна и хората откъде да знаят дали все още има останали бройки?

• 0
plameni

Поръчах книгата вчера през формата за заявка, но няма изгледи да я получа днес.

Добре би било да се връща едно потвърждение за получена поръчка и очаквана дата на доставка.

• 0
plameni

EDIT: Преди малко получих известие, че в офис на Еконт вече има приета пратка за мен. 
Слочаенос? ?

• 0
gdggdg

Поръчах на 12.01.2020.

До колко дена ще се достави?

• 0
velko

Здравейте, работи ли още това онлайн поръчване на книгата, понеже не се случи нищо от месеци - цъкнах там една поръчка?

• 0
hgd

Дано не се приеме за реклама, но фирмата подпомогнала издаването на книгата я продава на сайта си:

Please login or register to see this content.

Опитайте да поръчате от тук.

• 0
dabadaba

Подарявам книга за микротик.

Имам две, едната си я купих, другата ми я подариха. 

Една ми е достатъчна.

• Thanks 1

• 0
bezimenen

Пу за мене:)

• 0
velko

Благодаря за вниманието от Ваша страна, успях да я намеря. Нека някой друг се възползва. 

Edited by velko