Jump to content

Cisco Academy


Lacho

Recommended Posts

Здравейте, в последно време свободното ми време е доста та реших да изкарам сиско академията, само че издирвах из нета и почти не открих актуално инфо за в София къде мога да я изкарам. Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

а има ли смисъл да се кара това? т.е. след това някъде ще те вземат ли на работа, само защото си изкарал Сиско? И изобщо трябва ли да ходим или сваляме книгите от нета и четем-четем-четем до пръсване?  :)

Всичко завършва ДОБРЕ! Ако нещо завърши зле, значи още не е завършило! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам, след завършване на академията дават някакво удостоверение на Български и Англииски което важи за цял свят. Мисля че на доста места ще взимат с това удостоверение.

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смисъл има ако имаш намерение да се занимаваш след това с мрежово администриране.Но само с циското е малко трудно да се реализираш.

Смисъл има и в посещаването на курса,защото там се набляга най-вече на практиката.

Работи се със суичове и рутери на циско и виждаш и научаваш неща които не можеш да прочетеш в уроците.

Накратко искарването на курса ще ти отвори доста възможности,но само с него(поне в България) е малко трудно да се реализираш.

When you dream,there are no rulz...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с вас колеги... а някъде има ли такива курсове с практическа насоченост за изграждане, поддръжка и т.н. на Wireless мрежи ?

Всичко завършва ДОБРЕ! Ако нещо завърши зле, значи още не е завършило! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси аз скоро ще кача 2 трейнара един за нетуърк асистент а другия е за сиско аиронет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.