Jump to content

КУПУВАМ: Дъно s. 478


Mupo neTkoB

Recommended Posts

при така описаните симтпоми - според мен е дъното - имах едно дънце епокс (2006та год производство) правеше подобни мизерии 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и според мен е дъно, но този китайски тестер казва за някъв зор в процесора та за това малко ме притесни това

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

и според мен е дъно, но този китайски тестер казва за някъв зор в процесора та за това малко ме притесни това

Дъното също може да доведе до зор в процесора, наскоро сменях кондензатори на едно старо дъно, проца забиваше много яко(даже спря да буутва), оригиналния вентилатор беше спрял мислех, че е от него ама не ??? след приспособяване на друг нямаше промяна. В момента има само 5-6 кондензатора които не са сменени но те поне не бяха издути ??? иначе всичко около процесора и до рама е сменено.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ами бях Ти писал че имам и дъно и цпу някъде ако искаш да дойдеш да видим кое от кое е ... ама не отговори..

Кога ще ти е удобно?

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.