Jump to content

Избор на Ударна Дрелка ?!


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Досега съм си работил с добрите стари Елтос ДУ 2-160 550W.Някой казват, че за нищо не ставали но за мен са се доказали през годините след ремонта на 3 апартамента от до само с тях.И къде ли още не.Налагало ми се е да ползвам дълеч по-скъпи марки е верно има си разлика но в повечето случай съм бил разочарован от скъпите..Та онзи ден издъхнаха четките и за пореден път но колектора е перфектен..явно има някъде проблем с някой от намотките..И мисля да купя някакво животинче та ми стана интересно Вие какво ползвате.Не ми трябва супер професионална машина просто някакво добро съотношение цена/качество.Попринцип за момента се оглеждам около марката Kress(немска) с тях съм работил и то с малките им модели и имам добро впечетление но все пак 800W товия модел е 420лв.

http://www.kress-tools.com/catalog/10156/info1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

имаме едно Sparky подобен модел и няколко години вече държи, само кабела му оправяхме :) че само се къса от работа :)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sparky не ги ли правят тук където правеха Елтоси те по лиценз или ми е грешна информацията?Makita та.. добре аз съм бачкал но с купена от вън!А тази в бг дали е оригинал?Щото се нагледах на ментета на Bosh..A все пак не е за 20 - 30 лева и най важното нейскам да ме остави на някой обект на средата и то примерно посреднощ и да се чудя какво да правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Порезгледй и как стоят нещата със Hitachi защото един приятел има фирма и се занимава професионално и доста стени е изкъртил и ма каза че Hitachi в момента са най добри от към цена/качество/гаранционна подръжка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sparky не ги ли правят тук където правеха Елтоси те по лиценз или ми е грешна информацията?Makita та.. добре аз съм бачкал но с купена от вън!А тази в бг дали е оригинал?Щото се нагледах на ментета на Bosh..A все пак не е за 20 - 30 лева и най важното нейскам да ме остави на някой обект на средата и то примерно посреднощ и да се чудя какво да правя.

Sparky се правят в стария завод ЕЛТОС в гр Ловеч. много са добри и им е по-евтина поддръжката, налага ми се да скоро да пренавивам един ротор на една дрелка - струваше или 25 или 35 /бъркам вече/

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

И все пак взех въпросния Kress тия дни понаправих 100 тина дупки... - ами не съм работил с по-добър перфоратор!!!Взех и един боклук http://www.raider.bg/index.php?p=5&cat=9&id=2 който приятно ме изненадва на пробиване в бетон..само тоя самозатягащ патронник е пълен боклук и взех един за 4,60 с ключ..За дупки до 8-10мм е идялен.Особено на тънки стени където креса на 2 пъти не го ударжах и вместо 20мм дълбочина направо излязох от другата страна  ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Makita, DeWalt.. С акумулаторна макита съм правил дупки в плоча за стойка. 15см дълбоки 12мм. Маса кутии е монтирала по блоковете в панелите и какво ли още не. Дори стени при клиенти е дупчила. Единствения недостатък е, че са и малко Ah на батерията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

И аз съм фен на макитата ??? Имам перфоратор, и винтовер, отлични са...

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такова от преди 4 години. Бачка перфектно, когато има ток  ??? . Лошото е, че все ми го искат за "хилти", пък то не е нито по марка нито по предназначение.

post-177-130900725347_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.