Jump to content

Двойна поляризация?


CCIE Service Provider

Recommended Posts

Здравейте,

Първо се извинявам ако има нещо подобно като тема, просто не успях да открия.

Въпроса ми е може ли да ми препоръчате облъчвател с двойна поляризация.

Някой читав и изпробван.

Мерси много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние ползваме такива и сме доволни http://reloadbg.com/shop/product_info.php?cPath=23&products_id=134

малко са скъпички ама си струват.Иначе погледни и това http://www.wispbg.com/dipolar-parabolic-antenna-feedhorn-p-140.html?osCsid=1019cf72e085fb1060f525944aae0e5b , изглежда същото но не сме го тествали, ако някои ги е пробвал от втората фирма да сподели и цената им е на половина почти!?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

колегата wirebez от форума последно правеше и тестваше с двойна поляризация може да попиташ него. Аз нещо останах критично настроен към облъчвателите с двойна поляризация .. по -евтино ми излиза направо с 60см и обикновен щото има място :)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофтито е че искам да сложа две 1.5м антени и ако трябва да са общо 4 ще заемат много място  :-[

А малко ме съмняват тия облъчватели с двойната поляризация ама... Все си мислех че някой ги е пробвал  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за каква дистанция е това 1,5м но при всички случаи нема да е малко.На двойните облъчватели за съжеление им трябва малка мощност на картите за да не си шумят,което автоматично означава че за големи дистанции нестават /лично мнение/.Преди време пробвах на ~35км и накрая си сложих двете антени пак.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Tодор Лазаров наскоро е пуснал линк с двойни облъчватели разстояние май беше 22км.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.