Jump to content
  • 0

Въпрос за МТ и торенти.


Юлиан

Въпрос

Здравейте! От няколко дена се опитвам да реша проблема сам, но с мойте малки познания в областа на интернет рутирането, без ваша помощ няма да се оправя. Проблемът е в порта на торент клиента. Всеки торент-клиент (мю-торент е най предпочитан) при инсталиране на софтуера си, се настройва автоматично на някакъв случаен порт. Следователно, как да направя така, че МТ да форуордва въпросните портове на различните абонати. Трябва ли в Фаеруол на МТ, за всеки един абонат, поотделно да посочвам използвания от торент-клиента му порт, (което си е трудничко, защото трябва да проверя за всеки един абонат, кой порт ползва) или има по лесен начин. Проблема е че ако не е отворен конкретния порт, то торент клиента се закача бавно и скороста на ъплоад-а е много малка. Както и това че последният реве за нередност в мрежата (свети червено иконката долу в мю-торент). Съжалявам че трябва да питам за лесни за вас неща, но аз все още съм нов тая област. Благодаря предварително. /с МТ 3.20 съм./

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 отговори на този въпрос

Recommended Posts

  • 0
  • Администратор

UPnP четеш пускаш заспива :(

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колкото повече навлизам в дербите на Микротика, толкова повече се убеждавам че е велик софтуер. Благодаря. Работи перфектно. :(

П.П. Имам още един два въпроса, но ще помоля за съвет след като се поровя малко из софтуера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • Администратор

няма защо четенето не вреди

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.