Jump to content
  • 0

Прекъсване мрежа RouterBOARD 941-2nD


badsector

Въпрос

Здравейте. Имам много странен проблем с посочения в заглавието рутер. От около месец насам, когато се опитвам да отворя някакъв сайт, доста често страницата не се зарежда, а стои бяла, със заглавие "error Page". С натискане на F5 се оправя. Също по време на някакви взаимодействия в който и да е сайт, като примерно натискане на "like" бутон, често не се получава от първия път (дава съобщение, че не може да зареди скрипт от "error page"), а трябва да натисна повторно. Това се получава на всички компютри и телефони, с всички браузъри. До преди месец нямах никакви проблеми, промени по конфигурацията не съм правил. Ъпдейтнах ОС до 6.34.4, без ефект. Странното е, че дори когато се свързвам с winbox 3.18 към рутера, периодично ме разлогва и се налага да се логвам отново. Понякога трябват 2-3 опита, за да успея да се логна. Няма проблем с ping-a от компютъра към рутера, върви си с "ping 192.168.8.1 -t -l 1472 -f" без никакви загуби. Дайте идея от къде да тръгна с диагностиката, но ако може обяснения като за по-елементарни форми на живот :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 отговор на този въпрос

Recommended Posts

  • 0
  • Администратор

виж дали ще има разлика

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.