Jump to content

Лиценз1


Recommended Posts

Интересува ме дали има някой, който да е наясно как стоят нещата с лицензиите. Изпратих писмо до КРС, оттам ми върнаха една солидна купчина хартия. Въпроса ми е какво се прави оттука нататъка? Трябва ли да попълвам нещо от това което са ми пратили? И най-важното е дали трябва да заплащам нещо (разбрах, че честотите които ме интересуват (2,4 и 5GHz) са безплатни)?

----

SS7: Еее, направил съм цял раздел по темата , местя я :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Ами плаща се такса за "приемане на документите" :) , без бележка, че си я платил няма да ти ги приемат. Вече не помня, но мисля че беше около 150-200 лв.

За попълването много трудно някой би ти помогнал чрез форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

таксата беше 200лв ама преди 5 години сега незнам

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Ами да ти кажа доста хора не четат законите (няма в предвид теб) . Откакто приеха ЗЕС , лицензионния режим отпадна ! , режима вече е само регистрационен, т.е. пуска се уведомление.

Обаче за да продължат да събират някакви пари, въведоха такса за приемане на документите, която обаче е по-малка, отколкото беше сумата за лиценза.

Докато преди КРС можеше да откаже лиценз, сега вече не може да спре никой. След подаването на уведомлението, де факто човек е изпълнил изискавнията на ЗЕС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SS7 мерси братче,спасяваш ме.Лиценза знам че е само регистрационен вече-пращаш им документите с обратно писмо и плащаш само разходите за документациата-онез 200 кинта отпаднаха миналата година.дерта ми беше ,че блямбите беха пратили една камара анкетни листове с обратното писмо,ама явно не се отнасят за нашего брата.

Срещна ли те-черпа и то не само бира :)Жалко че Дупница ми иде далечко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От КРС постоянно флуудят и спамят с някакви анкети и въпросници. Адски е досадно, ама трябва да си много внимателен и прилежен винаги да им отговаряш в срок! Веднъж се забравих да им пратя един от въпросниците и после глобата беше 1000лв! Така че спазвай задължително сроковете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

ако попълниш грешно, получаваш двоен спам ;)

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.