Jump to content

Ефира как е?


Recommended Posts

при мен проблем се появи с пускането на 4т лте то на виваком защото делим един покрив обаче с еър файбър 5 си работи въпреки че на отсрещната точка имам 30-тина антени и са почти една върху друга (за това питам мимозата как се държи на шум)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мимозата в зашумена среда не се държи добре - играе модулация, скачат пингове, но при чист ефир няма равна. Аз затова пуснах този скийншот - от 5100 до 5800 където и да я сложа все е зле. И въпреки всичко пак прекарва 2 пъти повече трафик от рокет ац.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да е пробвал новите AF-5XHD (Gbps вариантите на 100MHz лента) как се държи на шум?

  • Харесай 1

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно ...
На 9.07.2018 г. at 17:31, Networker написа:

А някой да е пробвал новите AF-5XHD (Gbps вариантите на 100MHz лента) как се държи на шум?

На 9км почти 500’мб фул дуплекс от блок с 30-тина антени ,много стабилни у-ва още когато излязоха ги взех до сега каквото и да съм сложил на тези 200+ клиента не издържаше .. единствения минус на този файбър е пинга 1-2 мс не го държи под 1.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.