Jump to content

Въпрос относно старите Bullet-5


Recommended Posts

Здравейте,

Онлайн видях предлагане на ползван Bullet-5, от старите, 54 мегабита. Мога ли да помоля за мнения относно него, дали си струва да вкарвам пари за него като модел, може да е без захранване.

Търся вариант за свързване на няколко IP камери по 2-3 мегапиксела.

Благодаря

Марин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Ако ти вършат работа 18-22 мегабита трафик взимай

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, master написа:

Какво ще ползваш срещу него? Ако е за 20тина лева си струва.

Човека ми предлага и wla-5000ap /едновремешните сапунерки на 5гига/ - примерно да е от срещуположната страна на Булет-5.

Разстоянието е около 3км, до 8 IP камери. Просто търся бюджетно решение, че в момента ми е нанагорно с финансите. Още очаквам и офертата с цените и снимка на техниката, дано да не е твърде висока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам работещи още много стари локота на 5Гх  . Имах големи проблеми когато се опитвах да ги вързвам към нови биймове нещо в криптирането не пасва. Ако ще ги ползваш да минава трафик от камери ще ти сече много.Имам рокети с 5.3 те се даржат добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми писа продавача, Булeтт-а е без захранването. Предполагам е пасивно POE? 12 или 24 волта да му сглобя? Благодаря

Редактирано от lz1mak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На старите пое то е 15V. Вътре dc2dc конвертора го дават до 24V но аз лично те съветвам да не го пускаш над 20V, а като ампераж не по-малко от 1А. На 12V работят от години без никакви проблеми.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.05.2018 г. at 21:28, master написа:

На старите пое то е 15V. Вътре dc2dc конвертора го дават до 24V но аз лично те съветвам да не го пускаш над 20V, а като ампераж не по-малко от 1А. На 12V работят от години без никакви проблеми.

Благодаря, снощи сглобих трансформаторно захранване, стабилизирано, 1.2А, 12в. 

Сега търся из e-bay някаква малка омни антенка за него. Колкото да го включа да работи за тест докато купя камерите. Бавничко ще събера техниката, ама бюджета ми е скромен.

Благодаря

Марин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, master написа:

Имайте на предвид, че с трансформаторното захранване без юпс може да се очакват проблеми.

Да, малка платка от СОТ централа, подпряна е с акумулатор, маломощно, но стабилно захранване. 

Благодаря, пропуснах да напиша за акумулатора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.