Jump to content

R52Hn - използване с единичен облъчвател


wifiman

Recommended Posts

Здравейте, дали някой е използвал R52Hn (или подобна карта) без връзка с двуполярен облъчвател, а с единичен такъв, като ползва само единия изход на картата (J4). Ще изграждам линк (около 25 км), но имам налични параболични антени ф60 и единични облъчватели (F 5000 пасатски) и се чудех дали мога да го направя така или да търся двойни. Благодаря предварително за отговорите!

feeder.jpg j4.jpg

 

 

Редактирано от wifiman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

712CH+dlEGL._SL1000_.jpg

 

т.е. на J4 ти е чеин 0 другия го изключваш софтуерно и падаш на 150 мегабита макс 

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет! Имал съм линк на 12 км с 90-ки  и такива карти не бях въобще доволен . на 25 км ще бъде още по зле вярвам по добре помисли за алтернативен вариант  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
преди 4 минути, nikymix_pz написа:

Привет! Имал съм линк на 12 км с 90-ки  и такива карти не бях въобще доволен . на 25 км ще бъде още по зле вярвам по добре помисли за алтернативен вариант  ;)

Зависи от ефира, на места е наистина боза.

А на други антените на око без грам прецизност, докарват над очакваното

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И идеален да е ефира-с 60см антени не излиза аритметиката.На това разтояние гониш сигнал за сингъл Н  -55 минимум и CCQ от порядъка на 90+ % за читав линк.Сиреч-антени 120см.

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Groove ще трябват два за от двете страни и става доста като цена, иначе със сигурност е добра идея :) Ще опитам да видя какъв сигнал и каква скорост ще успея да извадя от такъв линк, ако не е наред ще мисля други варианти. Благодаря на всички за отговорите колеги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко трафик трябва да прекараш? Ако в началото мислиш, че няма да е много и евентуално после ще нарастне слагай тази карта и после като се наложи ъпгрейт.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, master написа:

Колко трафик трябва да прекараш? Ако в началото мислиш, че няма да е много и евентуално после ще нарастне слагай тази карта и после като се наложи ъпгрейт.

Ако успея 50 mbps ще е идеално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложна работа Колега. На това разстояние, ще имаш нужда наистина от по големи паници, поне 90-тки. А и трафика 50 мегабита не е никак малко. Помисли за по големи паници, ако искаш да имаш стабилна връзка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zavisi ot efira i kolko tochno shte uspeesh da gi nasochish ,che na tova razstoianie triabva finno...Imam takyv link na 27km dve panici po 90sm = 90~95 Mbit TCP v ednata posoka.

Писането на шльокавица е силно нежелателно 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.