Jump to content

Търся да купя оптичен кабел, ONU-та и медии


Networker

Recommended Posts

Здравейте колеги,
понеже са свършили модела оптичен кабел, от където пазарувам - някой да му се намира излишен кабел 12 влакна FTTH от плоския?

Отделно търся да купя:
1.ONU-та със чипсет teknovus (Hioso, XDK 1GE или други) понеже ми попадна едно старо OLT с този чипсет;
2.Медии (BiDi/100м).

Пишете ми на лични.

Поздрави.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Порещата" е дроп кабел, говоря за този вид кабел:
кабел

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този кабел с 1,6 мм frp не го препоръчвам.

Скобите за закачване натискат основно тубата с влакната защото е най дебела.

За 5-6 ст. разлика не си струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То поне ще висят на 80м междустълбия... ае стига се напрягахте, като че ще живеете явечно *барабар с мрежите си ;)

 

и бтв виси точно такъв от 4 години без да мръдне. колко да виси още, че да не съм вътре да подменя някое парче при опънати над 40-50км и макс междустълбия 70м?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.