Jump to content
dave

Търся програмист - JavaScript, PHP (другo) за API - скриптове за управление на Mikrotik routerboards

Recommended Posts

dave

Търся програмист - JavaScript, PHP (другo) за изработване на Приложно-програмен интерфейс (API)  за управление на рутербордове на Микротик. (или други върху RouterOS)

Проекта е свързан с управление на множество специфични и отдалечени рутербордове, на които е необходимо да вървят основни услуги за достъп до Интернет за бизнес нужди, за обществени нужди (хотспот) и др.

Ако някой има интерес дa ми пише тук за да обсъдим.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mysticall

Искаш да направиш

Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.

платформа за RouterOS?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
dave
На 7/22/2017 at 0:11, mysticall написа:

Искаш да направиш

Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.

платформа за RouterOS?

Използването на този протокол е възможен вариант за реализация на проекта. Необходимо е системата да бъде "облечена" в интуитивен и сигурен уеб интерфейс според специфични нива за достъп до системата. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
CloudBalkan

Здравей Dave,

Имам интерес към идеята ти, имам и работещ proof-of-concept. 

Ако все още търсиш човек - пиши ми, може и да се видим, и да го обсъдим. 

Поздрави,

Стоил

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Lacho

Ако не си намерил човек ми пиши. 

Като най малко ще направим една консултация по въпроса с очакванията...

Имам изработен интерфейс с базови функции, но от години мисля за нещо подобно на това което си описал.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• portnoy
      От portnoy
      Здравейте колеги, продавам си домашния рутер RB2011UiAS-2HnD-IN
      Служил ми е вярно около 2 години вкъщи, работи безотказно.
      Причината да го продавам е, че минавам на 5Ghz.
      Цена: 139лв.
      Намира се в гр. Златица
      Пращам по Еконт с 20% отстъпка.
      тел. 0888 94 93 81
      Антонио

Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.
    • bgoptic
      От bgoptic
      Нови
      Omnitik G-5hacd                  x1                                                  70лв/бр
      RBLHGG-60ad                      x2 комплекта                           350лв/бр
      RP-5AC-Gen2                        x2                                                 290лв/бр

Стари
      RB2011L-rm                         x1                             60лв/бр

За повече инфо телефон: +420 77 три 016 шест 17(viber) или на Л.С.
    • helco
      От helco
      Продавам употребяван Mikrotik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-PC.

Рутерът е с пасивно охлаждане, ползван е година и два месеца. Без забележки, като нов, в оригиналната кутия с всички аксесоари.

За по-подробна информация Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.

Цена: 490 лв.

Забележки:

• Не се интересувам от бартери !

• Компонентите нямат валидна гаранция, но са тествани на 100% и тяхната безпроблемна работоспособност е гарантирана !

• Всичко се намира в град Пловдив. При интерес от други населени места, може да се ползва куриерска услуга с наложен платеж за сметка на получателя !

• Начини за връзка: телефон - O 888 698867

• bgoptic
      От bgoptic
      Ползвани
      Nanobridge m5-400                              3бр.                                 70лв./бр.
      Nanobridge m5-300                              1бр.                                 65лв./бр.
      SXT 5ac                                                   3бр.                                 65лв./бр.
      SXT SA5 ac                                             1бр.                                 70лв./бр.
      SXT Lite5 ac                                           2бр.                                  55лв./бр.
      SXT Lite5                                                 4бр.                                  50лв./бр.
      SXT 5nDr2                                               1бр.                                  40лв./бр.

Нови
      SXT Lite5 ac                                            1бр.                                  70лв./бр.
      SXT SA5 ac                                              1бр.                                  90лв./бр.
      mean well 24v                                         3бр.                                  45лв./бр.
      mean well 48v                                         1бр.                                  45лв./бр.
      PoE Panel 19'' 12port Gb                       2бр.                                  50лв./бр.

За повече инфо телефон: +420 77 три 016 шест 17(viber) или на Л.С.
    • master
      От master
      Пускам темата информативно ако някой му се налага да прави такъв ъпдейт. Проблема се изрази с PPC платформа и няколко крайни клиента. След ъпдейта им спря интернета съответно след премахване на мак адреса на клиента от таблицата и добавянето му на ново всичко се оправи.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

• Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.