Jump to content

Продавам пасатски антени с кожуси 140см


Recommended Posts

Продавам 6бр. пасатски антени с кожуси на половин цена - т.е. 350 лв. с ДДС. Има възможност да издам фактура, така че да ви мине разход. Антените се продават с всичко, без облъчвател. За тези които не знаят - това са най-добрите български антени на пазара в момента. Тел. 0898 412550 - Николай (CISBG)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той говори за тези http://sat.bg/communicational/index.php?main_page=product_info&cPath=70_14_51&products_id=66

аз съм с такива и наистина са много добри !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно ...

Антените заседяват и са с нова цена - 300лв/бройка. Ако някой ги вземе всичките цената ще бъде още по-добра! Антените наистина си заслужават!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно ...
  • 4 weeks later...

Към горните антени добавям и 5 бр. 120 градуса секторни антени на 2.4 Гхц по 25 лева парчето. Антените са купувани от видеомакс и мисля че бяха с усилване към 16 dBi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ги даваш отделно от паниците и наистина са сектори а не панелки-направо ти давам адрес и да ги пращаш и 5те

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Продават се 8 броя UPS-и 300w преработени със зареждачка за акумулатор и външни кабели с клеми за закачване. Цена - 40лв/бройка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават се 8 броя UPS-и 300w преработени със зареждачка за акумулатор и външни кабели с клеми за закачване. Цена - 40лв/бройка.

Каква марка са УПСте?

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Продават се 8 броя UPS-и 300w преработени със зареждачка за акумулатор и външни кабели с клеми за закачване. Цена - 40лв/бройка.

аз търся ама нещо по - яко :(

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.