Jump to content

Булсатком купиха Макс телеком !!!


sirmilanov

Recommended Posts

Информацията е от кухнята, търсят за някои базови станции интернет от местни доставчици. Определили са цена, която им се плаща 50лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Малко застаря инфото от понеделник.

Макс са в тотален фалит със задължения.

50 кинта е за нет с тяхното качество, 

За 20 мин 10мб от github.com.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, 111111 написа:

Малко застаря инфото от понеделник.

Ами аз сега го разбрах, пък никъде в мрежата не пише  по върпоса.

Идеята ми да повдигна темата е, за да философстваме, защо ги купиха?

Защо Макс фалираха?

Колко ли струва фалиралата фирма?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и тази година започва с раздвижване на пазара.

Обикновено фалират заради куцо управление на онези с белите ризки и лъскави колички дето хал хабер си нямат от живота, да не говорим как се управлява фирма и то в IT сектора.

Като знам в университетите на какво ги "учат" имат много хляб да похапнат преди да се изявяват като млади меринджеи.

A колко струва е хубав въпрос но се пита и колко са задълбали.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Техниката е монтирана по нормативи това е + в минуса пести се време

Всичко офиси на макс са разкостени и затворени

А и самия макс винаки е ползван за източване е наиграха се.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко да струва?

За колкото се разберат с банките... дето се надяват да вземат по 10ст на лев ;)

50 лева не е лоша цена. С 10 дни време на реакция при проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали Булсат са ги купили само, за да имат готови места за монтаж на антени, с което ще се превърнат в 4 GSM оператор или са измислили начин бизнеса на Макс да бъде печеливш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Фалираха" защото от тази година фирмите не могат да обявяват несъстоятелност :) да не говорим че е и собственост на Руснаците така че едва ли е просто фалирала :)

Редактирано от Null
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Явно някакви зад клулисни игри има в сделката с банката кредитор,

един вид була си купува от банката техника която е явно гарант или има друга игра.

Но персонала на макс не е в сделката.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плащам наем на един блок в Пловдив заедно с Булсат,които си разположиха антените за GSM,на същия този блок ,там бяха и max,но още миналата година към края на ноември,техничета на булсат казаха че maxtelecom е техен и започнаха да си кичат антени и по техните кули!Странна работа още 2007 година макса ми бяха пратили покана за срещ,както и на всички доставчици в Пазарджик и региона по онова време,та тогава започнаха да разправят едни чудеса, започнаха да пускат на 3.6ghz,по едно време бяха навързали доста обекти по автомагистрала тракия,но нета беше ужасен,спомням си че повечето от тези обекти минаха при мен,те нямаха никаква тех.поддръжка,като цяло доста несериозно отношение.Според мен те така и не успяха да направят нещо значимо,не мисля че е голяма загуба за България!

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За макса няма какво да ревем, тези които го правиха едно време да му мислят (да си бяха останали в Мтел).
По-големия проблем според мен, е че Була заякват (т.е. явно печелят от сделката, най-млако от техническа гледна точка) - а дано това да е една от последните им сделки преди да ги лапне витлото (т.е. това да е само ход да си вдигнат акциите).

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макса когато бяха с Бг собственик и старата уж по калпава мрежа бяха доста на добро ниво по нашия край. Нямаше ограничения и извън града услугата беше на ниво. После всичко се промени и паднаха в канала поне за мен. А дали бул-а ще заякнат не вярвам. Не става само с купуване на мрежи, трябват кадърни служители които да работят с хъс - това го няма в нито една голяма фирма и няма да го има докато от горе не си сменят мисленето, а там се мисли само за таргетите така, че успех!

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.