Jump to content

Купувам WIFI карта pciExpress за лаптоп


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Разгледай тук http://www.vali.bg/?manufacturer=&group=78,176&content=/group_content.php&orderby=name_up    вариантите са два Atheros и Broadcom цените са добри ползвам ги дори и на микротик.

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

1024x! ще видим Макчо как ще се хареса с този хардуер:)

P.S. да не пускаш китен.нет ? :)

Това китен.нет ми е познато  :)

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен затова питам.Лятото с лаптопа на 10км в морето се вързах!Напрао се хванах за главата и званях на един гсм който беше написан на страницата която ми зареди да ми иска усер и пас :) да питам за ценичките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Трябваше и аз да пия по бира с вас пък се лигавих на кафе :)

да де то и без това чесно ти кажа точно на това място и кафето не беше като кафе  :)

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нее то това ако не ме лъже паметта е за някви бири дето са пиили колегите там ама аз не съм бил просто бях в морето 10 тина дена и се чудех как да се докопам до нет :o много ме сърбяха пръстите.Обаче след разговора ми отговориха че няма начин да платя по-банков път и трябва лично да се отиде ама как като съм във водата!И накрая globul през gprs ме спаси от това да си изгриза клавиатурата:)Но после сметката  :-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен затова питам.Лятото с лаптопа на 10км в морето се вързах!Напрао се хванах за главата и званях на един гсм който беше написан на страницата която ми зареди да ми иска усер и пас :) да питам за ценичките...

Със сигурност съм вдигнал аз телефона а това което си хванал е HotSpot базирана е на Mikrotik имам доста точки с SSID KitenNet-HotSpot но щом си бил на 10 км. вероятно си се закачил на спота в Арапя но може и от Китен тъй като морето няма препядствия :)Страницата е същата като на www.kiten.net  с променени текстове

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да именно за нея страница и имаше няколко мин фрее достъп.А за това че е на микротик забелязах че ми изписа някакво "служебно" съобщение(микротик нещо си ерор) като неможа да зареди страницата единия път поради голяма загуба на пакети на моменти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да де то и без това чесно ти кажа точно на това място и кафето не беше като кафе  :)

То на това място имам рекорд 6 захранвания на едимах изгаряха на месеца по две такова чудо само там съм виждал

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

То на това място имам рекорд 6 захранвания на едимах изгаряха на месеца по две такова чудо само там съм виждал

Знам го случая накрая ме питаха слет мойто посещение там какво съм направил за да гармат така

ако не ме лаже памета пптп маи ти беше системата там гледах на моменти се разкачаше рб-то в дудето ми светваше

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
ТУК се предлагат 2 от желаните карти
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.