Jump to content

Recommended Posts

Е хайде де сложи некоя и друга снимка че на мен ми се загубиха и не съм идвал отдавна по софето пусни да си се посмеме .Днес бях на проверка по шахти на Бтк то и си се посмях на разни изпалнения а и си отрязаха техен кабел та сложи ако имаш някоя снимка защото това е да видят как услугата им виси буквално на дамоглев косъм :)

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимка на кутията на булсата (unitednet) ето и снимка на един пич който пише в момента в тази тема това е негово творчество и 2-те кутии един пич ги монтира и останалите кабели са на едни други творци който нямаха пари за кола и 5-6-7 години стълбата на рамо и цял квартал пеша. Такаче стига сте обиждали хора който си изкарват парите с ТРУД единственото мнение което приемам е на колега-та SPACE, всички останали от завист(СЕЛСКА ПРОСТОТИЯ) и гледате по чуждите чинии нямате време вие да вървите напред.

PHOTO_20161111_202928.jpg

PHOTO_20161111_202958.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още не разбирате, не ме интересува как ми идва нета, ако искат и скофи да го носят или на гръб, това не е мои проблем, важното е че когато ми трябва имам! Ако някой от вас искат ще си платя половин година и да видим колко проблеми ще имам, говоря за доставчици плащам на куп половин година напред ако има по малко UPTIME  с пинг към GOOGLE ми връща парите, ако се справи аз плащам за още една година без да ползвам!!! Хайде да ви видим великите АДМИНИ на МИКРОТИК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми плащай си на бск или някой от останалите "БРАТЯ" и си гледай кефа никой не ви задължава за друго. Потребителите така и не разбрахте, че като се спука балона и вие ще го отнесете и то с лихвите. От вас зависи колко бързо ще стане това, не от нас(малките).

Като говорихме за завист??? Хах никога не бих завиждал на големите и техните мрежи. Имало е моменти когато съм се възхищавал на ланаджиите им как подяволите се оправят с простирите. Няма опис, маркировка, а за замисъл и сегментиране не говорим. Яко лан от тераса на тераса, дърво, стълб и т.н. Аз лично такава "мрежа" не бих могъл да поддържам и е против разбиранията ми!

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какъв балон? Нямам вече договор плащам месец за месец ако за 1 месец 2 пъти се обадя търся друг. Не става въпрос за пари а за качество, което никой друг за проблизително тези пари +- 5 лв не може да ми предложи в широк център на София, ако някой познава готов съм да ви давам 5 лв повече ама, на всяко прекъсване за повече от 12часа вие плащате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 аааа Момо недей така.

Плащаш нищо и получаваш нещо. Рано или късно ще се наложи да започнеш да плащаш колкото трябва

за да няма подобни изстъпления, като в трапа. Въпрос на време е. Подизпълнителите получават малко,

а трябва да актуват много. В един момент няма да има кой да гради и ще чакаш на съпорта. Тогава нека

пишем пак в темата ;)

 

Ето ти още един прехвален. Нарочно съм изрязал табелката. Иначе всички доволни от тях ;)

 

Не съм събирал творения, но ако почна няма да ми стигне темата. Всички фирми си имат кочини. Не бих

се заклел, че в мои мрежи няма. Скоро си намерих една бая брутална. Жалко, че не я снимах да си покажа

и моя.

IMG_20161003_114617.jpg

IMG_20161003_115618.jpg

Редактирано от Mile
и още една снимка от седмицата
  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mile напълно съм съгласен с теб!!! Браво един читав коментар ама, в момента и последните 6-8 години съм МНОГО доволен. То и GDRIVE или GMAIL ама работят!!!

Редактирано от Momo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://info.internet.org/en/

;) Скоро и в BG

Какво се драчите за доставчици, скоро ще се плаша на потребител, не на доставчик. Неизбежно е !!!

Редактирано от stel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
Преди 19 часа, stel написа:

https://info.internet.org/en/

;) Скоро и в BG

Какво се драчите за доставчици, скоро ще се плаша на потребител, не на доставчик. Неизбежно е !!!

Това е баш балон

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.11.2016 г. at 19:19, Momo написа:

в моя квартал в София булсата първи платиха на метър за шахтите на БТК, във форума дори и в тази тема мой лични колеги го знаят много добре.  Мрежата беше изградена от една фирмичка UNITEDNET и 2 години след това булсата ги купи, ок всичките работници който искат останхме на работа, на нормална заплата. ... Аз не работя вече доста години за тях ама, колегите продължиха и са много доволни, някой по нагоре искаше снимки кажи по точно да ти пусна тестовете... нека някой от вас ВЕЛИКИ АДМИНИ НА МИКРОТИК да пусне снимки ма не от сървари а от краен клиент???...
Сега всички ще се скриете защото сте точно вие който правите тази мизерия по входовете с кабелите ви, а БУЛСАТА нямат един вимим КАБЕЛ. Поне при мен София жк. Сердика

Колега, аз не мога да разбера - имаш къса памет или просто си нямаш работа. Същото това нещо го дискутирахме няколко страници по-назад в същата тази тема!
Цитирам себе си - мързи ме:
"Нормално е да си имал малко аварии, като си бил към Юнайтеднет, познавам хора (вече бивши служители) от тази фирма. Знам кой и как им е администрирал мрежите и колко качествено работиха - същите тези хора се задържаха едва няколко дена под ръководството на БСК. При така изградена мрежа е нормално на БСК да им работи добре мрежата и след продажбата - както писах по-горе, мрежата им в даден град работи толкова добре, колкото добра е фирмата, която са купили."
С риск да се повтора, да обобщя - една фирма си е изградила перфектно мрежата (фирма която не е БСК), БСК я купува заедно с тези пичове, които знаят как са я градили и съответно я поддържат в същия и вид. Какво толкова магично и неясно има, както многократно повтарям, мрежите на БСК са точно толкова добри колкото са били на фирмите/персона от които са ги закупили. Явно по други градове са купували все "каймака" на мрежовите факири, създаващи мрежи от нищо.
До колкото ми е известно тази, така наречена от тебе "една фирмичка UNITEDNET" обслужваше над 10к клиенти - по моите разбирания това са много users!
 

На 11.11.2016 г. at 21:38, Momo написа:

какъв балон? Нямам вече договор плащам месец за месец ако за 1 месец 2 пъти се обадя търся друг....

Явно проблема е, че много трябва да се обяснява - балон ще рече, че въпросната фирма (и не само тя) прави дъмпинг докато загинат малките/средни ISP-та, след това има картелно споразумение и изведнъж тези 2 до 8 лв. стават 30 Евро (който иска) - понеже няма конкуренция! Ти нямаш вече договор и като се обадиш 2 пъти и... ами то вече няма да има друг - ще идеш при някой от останалите 5 ISP-та с национално покритие и забележи - същите проблеми и цена (ако не съм отговорил достатъчно изразително и разбераемо, кажи да го препиша с по-прости думички).

Все още има шанс малките ISP да станат, условно да го наречем, 6-тия ISP с национално покритие, но това е въпрос на много отделни решения...

  • Харесай 3

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, няма една вярна дума, единствено че няколко страници, назад изказа мнение нито си работил в унитеднет нито си ми бил колега, ай още по малко познаваш македонеца!!! Лъжи някой друг, и по темата аз не съм единствения доволен, малките и големите губите интернета трябва да е безплатен също като тока!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма безплатен обяд още повече ток или интернет. Напротив има тенденция да се вдига цената както на едното така и на другото. Мобилните оператори също започнаха лека по-лека да вдигат цените.

Като цяло, съвсем друг е въпроса с дъмпинга и за жалост не го правят само големите. Има малки фирми които пускат на по-ниски цени и от була! За качеството няма да коментирам сами може да си правите изводите за нет който е без договор за няколко бири от магазина.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Momo написа:

Пич, няма една вярна дума, единствено че няколко страници, назад изказа мнение нито си работил в унитеднет нито си ми бил колега, ай още по малко познаваш македонеца!!! Лъжи някой друг, и по темата аз не съм единствения доволен, малките и големите губите интернета трябва да е безплатен също като тока!

Къде съм писал, че сме били с теб колеги :). За Македонеца - да познавам го, били сме колеги в друга фирма преди 14 години. Нормално е да не си единствения доволен - всички техни бивши клиенти, които останаха на БСК след продажбата вероятно са доволни.
Относно: " в моя квартал в София булсата първи платиха на метър за шахтите на БТК" - т.е. продължили са да плащат след като купиха Юнайтед-а, понеже те си градиха мрежата именно така - в шахти на БТК.
Тока ще стане free като финишира монетарната система (или открият разработките на Тесла), а до тогава всяко нещо струва пари, докато Интернета изисква разходи ще е платен!

  • Харесай 1

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен, NETWORKER можеш ли дори и на лично да препоръчаш доставчик с до 5лв нагоре цена ама, това качество??? 20-25лв. на месец? ама, ако нямам интернет 3 дни поради (не ме интересува) ми се връща таксата ?

Редактирано от Momo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.