Jump to content

Recommended Posts

msboy

Изпратих официално писмо до ДНСК гр.София за въздушните и подземни кабели относно цялостната процедура от началото до получаването на акт 16. Визирам процедурата която описва всички документи и институции където трябва да бъдат подадени. Вече стана 2 месеца и няма никакъв отговор.  Обадих им се на ДНСК карахме се по телефона цитирах Закони че в едномесечен срок трябва и са длъжни да ми отговорят ефекта беше НИКАКЪВ. Поисках такава информация от тях защото всяка община си пее своето едните казват мене не ме интересува сключвай си договор с ЕРП тата а други казват в никакъв случай не можеш да слагаш кабели по стълбове а трети казват намери си фирма за проектиране и строителен надзор и те ще ти обяснят. И какво се явява като чета статията (която съм прикачил по -долу в PDF файл) в Шуменска заря че тези въздушни кабели са незаконни т.е. няма никаква процедура по узаконяване или по начало са нямали право да ги поставят.   Никой не казва къде може да се поставя и как тези кабели. Изумен съм от поредната сфера където нещата не са уточнени и са ПЪЛНА КАША.  

Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

Редактирано от msboy
  • Харесай 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
111111

Не напирай много че ще дойдат същите да те глобяват

Тез същите да погнат наглеците от булшитком които са 100% нелегални.

• Харесай 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
msboy
Преди 1 час, 111111 написа:

Не напирай много че ще дойдат същите да те глобяват

Тез същите да погнат наглеците от булшитком които са 100% нелегални.

Не напирам но навсякъде е КАШОРА. Някои хора са с протекции от ....... и на ден опъват оптика по 10 км. и после отричат че са техни кабелите. С по долното видео се онагледяват нещата. Тези кабели са от години и досега защо никой нищо не каза и в един момент се оказва че са незаконни. Имам чувството че някой друг ги бута нещата защото не може приблизително 80 хиляден град като Шумен да остен без интернет....това са много абонати много потребители. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
111111

Услуги с тренчер под път и над път вече 

а че кадастър няма е ясно на всички

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тази тема има повече отговори, но ще трябва да сте влезли в профила си, за да ги видите.

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.