Jump to content

Пушите ли?!


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

3  

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Аз лично пуша но от известно време се опитвам да ги спра но не с намаляне на бройката на ден, а изцяло!И се чудя как е при вас ?! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже не съм палил никога... :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eвала!Де да можех и аз да се похваля с това но имам 12-13години стаж....И съм се решил да ги спра независимо какво ще ми струва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

слаба воля имат пушачите за жалост

никотина все пак е наркотик

и аз не пуша

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата е там че успокоява и си върши работата. Аз съм пасивен пушач - вдишвам от пушека на тези около мен, по случайност. Нямам желание да се занимавам с цигари, прекалено усилие е да се купуват, да се излзиа от стаята, да се ходи на място за пушене и т.н. просто спестявам време, пари и здраве :) Иначе който се мъчи да откаже - електронна цигара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Електронната цигара е според мен най-голямата електронна глупост..Пробвал съм поне 10 модела/марки и са ми толкова отвратителни, че предпочитам да пуша 2-посочна АРДА от едно време дето мирише на лай*а :) Просто спрях да пуша сега ми е супер кофти но търпя :) Както са казали старите хора "Трай бабо за хубост"

Радвам се, че има все повече непушачи и хора който се мъчат да ги откажат!Там е истината :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм пушил никога :)

Ако изключим че съм палил някви цигари през детските години, ама толкова.

Бащами беше пушач от 20години насам, незнам как стана но ги отказа от ряз и вече не пуши от година насам...

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Мога да се похваля от февруари не пуша

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип се надъхах да ги спра предимно заради здравето ми...В последствие като си говорих с няколко приятела и направих една елементарна сметка .. спестявам ~120лв./месец от цигарите освен това още и от лекарства тъй като цигарките отслабват имунната система на организма, а от там и се зачестяват болестите... ..(говоря за елементарни настинки и т.н.).А не ми се мисли за по-сериозните до който водят цилиндричните убийци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

и аз не пуша и не съм пушил :) .. ако ги спреш ще мине доста време докато се поизчисти организма , сега си си задръстил яко дробчетата.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

и аз не пуша и не съм пушил :) .. ако ги спреш ще мине доста време докато се поизчисти организма , сега си си задръстил яко дробчетата.

чак сега вече 6 месеца как не пуша и усещам че ми е по добре като гушна 2 компютъра да ги кача до 6-тия еташ пеша

(Няма асансьор)

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

     Спрях да пуша точно преди един месец. В краткосрочен план нито е здравословно нито спестява средства, поради простата причина, че:

     1. Започнах да се храня повече от четири пъти дневно, което доведе до разходи повече отколкото за кутия цигари.    :(  И проблема не е толкова в увеличения разход, колкото ....

     2. Заради редовното и свръхредовно хранене, започнах нездравословно да трупам килограми!  >:(

     Надявам се в дългосрочен план да преодолея тези проблеми и наистина да има някакъв ефект. За разлика от колегата, въпреки пушенето се качвах до 5-тия етаж с двата компа под мишници без особен проблем. Иначе съм бил до преди един месец 35 години пушач с малки прекъсвания - първия път за една година, когато бях в 10 клас на гимназията, втория път за 6 месеца преди 20 години и третия път също за 6 месеца преди 4 години. При предишните ми опити да прекратя пушенето, обаче нямаше тези странични ефекти. Надявам се този път опита да е успешен!

http://енергия.ею
http://www.e-kak.info/forum/index.php

https://www.youtube.com/channel/UC0hGPWgF79s4JhhXY0Eo4zA

 

Обяснявам само когато ме питат, и то ако съм на кеф!
Поздрави: Евгени LZ3EG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Ти кажа мноого хора са ми се чудили как пуша и издържам повече от непушачите на натоварвания... и съм мъкнал какво ли не по етажите.. :) Обаче това не означава че цигарите ми помагат.. може би просто не ми пречат толкова както на повечето но мисля да ги спра на всяка цена(която за момента е висока) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях им се наточил и аз на тея цигари ..... точно когато почнаха да им вдигат цената.Преди година и половина реших че нема да пуша повече и край ! Изкарах и доста кофти грип тогава та и това помогна ....Засега година и половина държа /след 20 години пушач :) / но пък качих 30 кг.От една седмица правя обиколки на стадиона че нещо немога да се трая вече ...... :-/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да..Проблемите с теглото са доста неприятни тогава но пък аз имам нужда все пак 73Кг на 185 височина са малко.. вече съм 77Кг за 2 дена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.