Jump to content

Bulsatcom Fusion


Mile

Recommended Posts

преди 33 минути, master каза:

..Според запознати в бранша са пред фалит, макар че аз лично не го вярвам в смисъл такъв все пак са голяма фирма и не мога да си обясня как може просто така да затънат.

Добре де откъде пари да изграждат нова мрежа при мен? Аз пък мисля ,че се опитват да спасят ТВ-то , маи на Hellas-a скоро му изтича Живота ,а те не можаха да изстрелят техния спътник и наблягат на ИП-твто. вариант 2 е скорошна продажба ,и мисля че ще са купени от "Витлото"

Изказване на изп.директор на витлото : "Веднага след нова година ще пуснем пълен набор от услуги" ???

Отворете карта на Витлото с 4G , и булската карта с мобилния и намерете разликите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 184
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 111111

    36

  • Networker

    25

  • master

    22

  • byte

    18

  • Администратор

Няма как булшит да са напред след като инвестират много и продават на загуба.

На дали има някой незапознат ще пускат баснословни скорости под 10лв.

Мехура ще се спука рано или късно.

Тези с "витлото" ще ги придобият та ако ще и на НАП да платят за ускорение на процеса.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се учудя, ако в момента се водят преговорите за придобиването им.
Сега става интересно, понеже Ментел скоро купиха Близу, макар по думи на Капитал, първи да са подали предложение от БТК (преди витлото). От тук идва логиката, сега отново БТК да предложат първи, понеже след продажбата на Близу, БТК отива на второ място по официални данни в графа Интернет, но все още на първо за ТВ услуги. Т.е. който купи Була ще стане на първо място за телевизия, логично е това да са именно от Виваком - да си върнат позициите.
От друга страна, витлото не присъства в борбата с "големите" както за Интернет така и за ТВ услуги, за тях може би е жизненоважно да захапят точно тази сделка.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Новия собственик на вива трябва бая джобове да има след като съвсем скоро го купи,

т.е. остава Витлото

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте, за да не пускам нова тема, някой тествал ли е този вариант за TV чували ли сте каква е идеята - т.е. безплатно ли е реално и къде им е сметката на прозводителя (печелят само от хардуер или):
http://www.evtinimarkovistoki.com/shop/F7-SMART-TV-BOX.html

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един клиент беше питал затова. Бил го видял из фейса. Всичко изглежда супер но стриима от къде идва и до кога?

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво му е на "устройството".Ако човек просто прочете втори път изложението става ясно че всъщност продават  хардуер които прави телевизора смарт.То остана ли телевизор дето не е смарт и му е необходима подобна хуйня.Никъде не се говори за стриимове ,или за конкретна съвместимост по стандарт или оператор.С много думи ,изброяване на канали и желани състояния/гледаш и не плащаш/ увещават не много смарт клиенти да си направят смарт телевизора още по-смарт .После като дадеш 179лв за джаджата и 9 кинта транспорт ще ти обяснят че "търговеца" не е ангажиран с това всичко да се случи - той само дава възможност.Всеки телевизор струващ повече от 400 лв. има споменатата функционалност.Далаверата според мен е основно за куриера който ще ти го достави.Много примитивна реклама с която се надяват да ти продадат нещо което не ти трябва.Всъщност като целия сайт.

Редактирано от valvi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Като ми дойде моето устройство някъде следващата седмица, което е на далеч по-сносна цена ще дам отзиви от това което съм чел , по-специално за KODI и FreeTV !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета - не се заблуждавайте.Каналите които се цитират  - а именно NBA, NHL, SKY SPORTS 1,2,3,4,5, SETANTA, ESPN и още много ДРУГИ,база данни с почти всеки един филм създаден някога, дори 2015 г, база със 2000 култови БГ филми от последните 50 години, Фен сте на голям отбор и желаете да гледате телевизионния канал на отбора - CHELSEA TV, MAN UTD TV, REAL Madrid TV, BAYERN TV, и още много други? Стотици канали и видео за възрастни над 18 . - няма как да ги има където и да било със свободен достъп - некодирани и неплатени.Няма значение какви рестриимъри имате ,подържате ,криете,маскирате,"зомбирате" или каквото там си мислите че можете.Става въпрос за политика по изсмукване на едни пари от  смарт населението за каквито всички ние събрани заедно не можем даже да броим до толкова. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хоби дизайна не предполага анализи и решения.

5к глоба отказват малкия бизнес... 10 го затриват... всичко е измислено ;)

 

 

топлата вода също!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 4 лета си жъна с Minix Neo X5. има все още телевизори които не са смарт. ползвам и Коди софт-а както и юзър на булсата и си цъкам онлайн телевизията им без допълнителните 2лв/приемник :)

има и доста други благинки... последния андроид си е доста стабилен

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Мъркат ли ви клиентите за Fusion-а :)

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.02.2016 г. at 21:54, JohnTRIVOLTA написа:

Като ми дойде моето устройство някъде следващата седмица, което е на далеч по-сносна цена ще дам отзиви от това което съм чел , по-специално за KODI и FreeTV !

Точно с това устройство ще е зле, най добре работят боксовете с CPU S802/S812 примерно

http://www.aliexpress.com/item/MXIII-MX3-4K-2K-XBMC-Kodi-QUAD-CORE-Android4-4-Smart-TV-BOX-Media-Player-2G/32595501509.html

А дали мрънкат ?

  То не става за гледане, сече си почти постоянно на повечето от каналите им на други само надвечер, общо взето няма как да не мрънкат :)

Редактирано от Icco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
Преди 6 часа, Icco написа:

Точно с това устройство ще е зле, най добре работят боксовете с CPU S802/S812 примерно

http://www.aliexpress.com/item/MXIII-MX3-4K-2K-XBMC-Kodi-QUAD-CORE-Android4-4-Smart-TV-BOX-Media-Player-2G/32595501509.html

А дали мрънкат ?

  То не става за гледане, сече си почти постоянно на повечето от каналите им на други само надвечер, общо взето няма как да не мрънкат :)

Ами устройството ми дойде в петък. Всичко по описанието си е така. И как ще да е зле устройството , като е с по-новият S905 , който е 64битов и баца на 2,0GHz  - на  антуту пример прави 39000 т.И наистина особенно с Кодито може да се плейват доста TV канали, за сега нямам време да го разръчкам повече , но първите ми впечатления са отлични като за 80лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.