Jump to content

Kak защитавате оборудването си по покриви?


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Изобщо някой прави ли го?Става въпрос за антени мачти и т.н. всичко по скъпо от 8 портовите репотек слуйчове :) Наскоро пак имах проблеми с една вандалска фирма която прави проблеми не са мо на мен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди една година имаше вандалски изпълнения с оптиката на СпНет към Винс  Варна, 3 пъти рязаха жицата :)

няма оправия, само бой ако го хванеш

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боя не оправя....... Не веднъж сме прибягвали до това за съжаление ( просто мн мразя подобни неща ) но се е налагало да се прилагат. За СОТ съм си мислил но проблема е, че това е на самия покрив т.е. на откритата част!Трябва да се заградят с някаква "ограда" но тогава пък мисля, че ще имаме проблеми със закона....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ограда, големи кутии, мтелани кутии с катинари... маркировки че се охранява, ще намериш начин.

p.s. идея1: ip камери ; идея2: автомобилна аларма да им пропищи ушите :) (пищящата част и един-два датчика)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента идеята ми е преграда... с "маркировки" няколко датчика с прожектори, камери, аларма но без сот ще отидат с маски и пак ..........

p.s. Преди малко пак са чупили .. . . .  . тоя път само катинари :) Явно ще се слага СОТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

лоша работа, добре, че при нас такива неща няма.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да по работя доста заедно с един "екип" по този проблем... много скоро отивам да си оправя разрешителното за оръжие, че го смених и не отговаря всичко както си му е реда.. и земам стоп патрони ................................................... взе да ми писва много и не само на мене... :) Щом от бой и предупреждения не разбират ще се стреляме......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Never Bring A Knife To A Gun Fight.

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислил съм за това много пъти но от 10 тина метра има възможност да се болкира... поне аз имам и не само на него ами и на всички ГСМ ми в тоя обсег на всички оператори.. така, че ако пойскат и мойто ще болкират...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ама първо трябва да се сетят че имаш сложено такова

по покривите на сградите не вярвам да има кой да те наблюдава

пс: какво представлява това дето ги блокираш, колко пари струва

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размер малко повече от цигарена кутиика цена 120Лева но се прави по поръчка и то срещо копие от лична карта и т.н. И договор, че ще го изполваш за научни цели без лоши намерения.. :) Работи до 10-12 метра зависомост от терена.Покрива 3 те банда както и 3G.Има автономност 2-3 часа на батерия или на зарядно може да работи нон стоп.Спира сигнала моментално след включването си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

www.dealextreme.com

Create a circle of silence around yourself!

.

- Cellock-brand time-proven build quality and reliability

- Creates enough interference to block all cell phone signals around you (GSM 930Mhz~960Mhz/CDMA 870Mhz~880Mhz/DCS 1805Mhz~1920Mhz)

- Fully metal construction - creates a solid and techie feel

- Creates a 0.5M ~ 15M (about 2 to 40 feet) radius of cell phone signal black out area

- Built-in 1500mAh battery lasts 3 to 4 hours, also works and charges on AC and Car 12V power with including adaptors

29,11$ безплатна доставка до БГ  :) само да не ви гепнат нали знаете

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.