Jump to content

Продавам Sumitomo Type-39


PcTuninG™

Recommended Posts

Продавам  следната машина Sumitomo Type-39 

Сплайсъра има повреда която е отстранима !

Пълен комплект кабели зарядни  батерий и куфар . 

Към него има резачка за оптични влакна Sumitomo Fc-7 със контейнер.

Клещи за забелване на оптично влакно

Източник на видима светлина

http://www.xcombg.com/index.php?page=products&product_id=594

http://torcidaplovdiv.org/xcom/type-39-2.pdf

За повече инфо на ЛС 

Редактирано от PcTuninG™

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е повредата защото ако е нещо което ремонта ще струва половината пари на машината няма смисъл би ли описал проблема предполагам и на колегите им е интересно.. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Така бях писал по горе че за Инфо давам на ЛС :)   Само ще допълня че ремонта е не повече от машината . Цената е Прилична със оглед състоянието му . (машината си работи даже във момента се заваря със нея). Така да добавя защо се продава .че всеки ще пита защо го продава като си работи! Не ми се влагат още пари като вече си изградих мрежата .

Пък и никой не караме на сила идва гледа пробва взима :)


UP 8)

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че те бъркаше публично да обявиш повредата освен ако не се претисняваш че някои от тук що годе разбиращите може да установи че проблема не е толкова дребен колкото твърдиш както и да е ти си знаеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Не ме бърка да кажа какво и има на машината няма какво да крия които ми е писал съм отговорил . Ето и инфото за което питаш машината е закупена от колега тук от форума . Работи си но иска нови огледала и профилактика . Също така въпросния колега не ми каза като ми я продаде че е заключена . Може да се отключи но сумата която ми искат е нереална според мен за това съм я пуснал да я продавам . Имах много оферти да я продавам на части . Предпочитам да я продам на колега който има такава и ще му върши работа цялата може и за части . За това и цената е прилична със оглед състоянието на апарата . Мисля че бях достатъчно иЧерпателен :)

Също така приемам бартери за мрежово оборудване !

Още се продава Също така приемам бартери за мрежово оборудване !  

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.