Jump to content

Въпрос

 Има развитие относно проверките по чл.286 ал.1 и 2 от Закона за електронните съобщения.

post-783-0-99317900-1408362087_thumb.jpg

post-783-0-79446400-1408362092_thumb.jpg

Редактирано от msboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 отговори на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

В градовете или и селата - при нас не съм засичал да обикалят?

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За всички поставени антени изискват -разрешение за поставяне от общината.

А от общината за издаване на разрешение за поставяне изискват

1. Документ за собственост на съответната сграда

2. Лиценза от КРС

3.Договора за наем или бартер

За всеки отделен обект се издава виза за поставяне после някакъв документ от инженер конструктор и най накрая разрешението за поставяне се издава от общината . Цялата процедура струва около 160 лв. на точка (регион Шумен).

И това е при условие че няма значение тези антени къде се намират в общинска собственост или частна.

Питам се за поставените сателитни антени дали трябва да си издаваме разрешение за поставяне от общината ??!! ::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

здр., защо ли някой много 'съвестен' е решил да прилага закона в време на 'безвластие'(временно правителство , редене на политическия пасианс за предсрочните избори , идеално време за ловене на риба в мътни води ) .Отговор има и както винаги е зад теб , иде голямата риба и иска 'всичко' това е част от сценария който играят за да доминират , ама кой е а ? Сещаш ли се 'те ' са там .

 

пп: при нас е спокойно няма такива работи ама пазара е разпределен , с една дума цирка мина .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това за антените е абсурдно, никой няма право да ми казва какво ще слагам в моя имот. Лично аз ако бях бих ги съдил.. и без това се чудя кой да осъдя.

п.п. а като стана въпрос за едни от 'тях' - имали служители които чакали пред жилищните входове с договори за "услуга".

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • Администратор

:) домогвания , пипалата на някой се опитват да се разпънат.

  • Харесай 1

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.