Jump to content

Кражба на Arc Fusion Splicer


ka4o_pi4a

Recommended Posts

Здравейте. Вчера (23.04.14) към 14:30 часа на паркинга на магазин Кауфланд Благоевград ни беше разбита служебната кола и е откраднат сплайсер Fujikura 50S комплект с 2 батерии, кливър Fujikura CT-30, клещи Ripley Miller и други дреболии вътре. Моля, ако на някой му бъде предложена такава машина от съмнително лице и без установен произход на техниката да се свърже с мен или директно в полицията, където и да е в цялата страна. Моя номер: 0887742752, Калоян. Предлага се и парична награда. Успешен ден на всички колеги.

 

 

Колеги паричната награда е 1000 лв. ако се намери от някъде. Успешен ден.

Редактирано от Влади
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебати простотията, предпоалгам е някой мангал даже дето идея няма за кво е това нещо. Обиколи заложните къщи или звънни на месните мутрички да го издирят. Това са си бая кинти. Тия крадът като замаяни, единия път там ми откраднаха  чук 1 кг ;-)  а другия път клещи за RJ-45 буквално за секунди.

Редактирано от pavelkamburov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Звъннах на колегите в югозападна България, ако на някой му предложат оферта да ми звънне. Ако имам резултат ще ти драсна. 

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да познаем дали един сплайсър е краден или наистина e втора употреба ?!

 

Елементарно, просто искаме фактура! Всяка фирма закупила си техника за минимум 10 хиляди, ще си вземе фактурата най-малко за разход. Да не говорим за ДДС-то.

 

Някой от Вас да познава физическо лице което си е купило спласър за лична употреба с касова бележка ? А и така да е, ще я пази заради гаранцията.

 

Наистина, от НАС зависи дали ще купим на 1/.3 от цената тази техника. От НАС зависи, дали ще бъдем спонсори на бъдещи такива кражби. От НАС зависи, дали крадеца ще живее здрав и читав.

 

Със сигурност, оферта от 3-4 хиляди за фуджикура, ще бъде супер примамлива за някой прохождащ колега, но и той трябва да знае: Малки или големи - всички сме колеги. Колеги, защото точно конкуренцията ни прави по-силни и по-добри. Конкуренция не е НЕТ и ТВ за 10 лева. Всичко по 5 лева или да ползваме изцяло незаконно канална мрежа. То това е до време.

 

У наш'та фирма скоро приватизираха рефлектомера. По-голяма простотия от случилото се на колегите по-горе.

 

 

Още веднъж помислете: БИХТЕ ЛИ СПОНСОРИРАЛИ КРАДЕЦА ? ИСКАТЕ ЛИ ДА ИМАТЕ СПЛАСЪР ЗА СМЕТКА НА ДВАМА РАБОТНИКА ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много професионално мнение от твоя страна. Вярно е, всеки уважаващ себе си работодател няма да работи с крадена техника. Искрено се надявам да си намерим машината и крадеца да бъде осъден както е заслужил. За няколко месеца всекидневна работа с машината това е единствения случай в който забравихме да го свалим и веднага го "удариха", което ме навежда на мисълта, че са ни следили.... Възможно ли е такова нещо... до къде я докарахме, просто не ми се мисли...

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За следенето ли ... напълно е възможно!

На мой познат се опитваха да му крадат голф 5 цата 2 пъти! Единия път по сред бял ден на уживено място е отворена професионално но не са успели да я запалят само интерфейсния кабел е бил изваден. След което я паркира в съвсем друг квартал (най-отдалечения от този където беше правен опита) и след 2 дена пак се опитаха за радост и този път без успех. След което и направи каско.

Та въпросната кола определено е по-евтина от техниката която са Ви откраднали така, че няма за какво да се чудите.

 

Дано да се намери!

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Дано да нямате някоя гадна конкуренция, явно е, че знаят за какво става дума.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги паричната награда е 1000 лв. ако се намери от някъде. Неможах да редактирам първия пост.  Успешен ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

на мен ми откраднаха миналата година 60тката още няма следа :(

 

дано се намери тази но се съмнявам :(

Редактирано от hmz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София Света Троица 

знаели са какво взимат само това беше взето а имаше и друг цветен куфар :)

на 5 метра от мен през цялото време гледах колата :)

бяха си отключили и всичко както си трябва :)

Редактирано от hmz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно ...

Напиши серийния номер на машината просто нека всеки гледа за него когато му се предложи някоя машинка на черно !!! Поздрави дано я откриеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.