Jump to content

Интернет в Гърция - Безплатен ?


master

Recommended Posts

  • Администратор

Не,надали.

Там са много изостанали в това отношение.В много от пограничните им села/градове наши фирми са доставчици дори.

  • Харесай 1

Use since

OpenBSD 3.x

FreeBSD 4.x

Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x

Аз съм фен на OpenWRT.

 

Горчивината от лошото качество остава дълго след като е преминало удоволствието от ниската цена.

_____________________________

___|____|____|____|____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|_ Удряй _|____|____|__

_|____|___ главата ___|____|____

___|____|_ си тук!! |____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|____|____|____|____|__

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми правителството щяло да се заема по-въпроса. Човек който живее там го каза и аз съм малко скептичен но няма да се изненадам ако стане.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Еми правителството щяло да се заема по-въпроса. Човек който живее там го каза и аз съм малко скептичен но няма да се изненадам ако стане.

Ти сигурен ли си за държавата ?

Това е по вероятно да стане в Албания

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интернет навсякъде е безплатен ! Плаща се за преноса (достъпа ) ,   въпроса е има ли значение кой ще плаща така ,че да е безплатно  ако ще да е за цял континент . Преноса като такъв се състои от мрежа (кабелна безжична ) и множество центрове малки и големи които управляват тези мрежи , и те като физически такива постоянно се нуждаят от поддръжка и развитие. Да се стигне до клиента още няколко стъпки познати до болка на повечето във Форума . Истината е ,че все някой на някого трябва да плати , а че за някой щяло да е безплатно "въпрос на вкус" както е казал "Шаро" . "Безплатен обяд НЯМА"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и Мая Манолова каза, че в България ще прави безплатен Интернет и то преди няколко месеца го заяви много отговорно.

Ма ние не вЕрваме :) явно човека вЕрва на гърците >:D

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да става дума за някой евро проект, подобен на този в БГ (държавните оптики в слабо развити региони) - който не се чу още ще го има ли (3 пъти го обновяваха, та си мисля по-скоро че агитират фирмите да идат да ги обгрижат тез райони вместо да дават пари за оптика).
Или просто човека не е разбрал (пък може да става дума за локална инициатива на област/община).

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз не мога да разбера как я мислят тази работа да стане free нали някой трябва да изгражда и поддържа. Те парите пак от джоба на хората ще дойдат.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако заделят от местните данъци и такси или от държавните, вероятно могат да си го позволят - разходите за такава услуга вероятно ще са нищожни в сравнение да речем с поддържането на пътната инфраструктура.

А някоя фирма ще намаже от такъв монополен договор много :)

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да не ги мислим гърците, от много време си я карат с евро-пари. Наскоро бяха пред фалит като държава и какво стана -> стачки скандирания -> пакет от мерки и пари от евро-фондовете за спасение...

Нека накараме земеделците и спедиторите да карат тракторите и камионите по граничните пунктове, а след около 10 години и у нас Нета може да е безплатен. Ще го плаща Общината или Държавата зависи от къде ще се завъртят парите.

Редактирано от cna
  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да е безплатен според мен правитеството ще го плаща а парите на правителството от къде са  от народа схемата е добра безплатен по вифи някой да си рови с телефона таблет лаптоп 1-2 мб в този случай губят доставчиците и един от доставчика там ще се нагуши яката

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

няма да е безплатен според мен правитеството ще го плаща а парите на правителството от къде са  от народа схемата е добра безплатен по вифи някой да си рови с телефона таблет лаптоп 1-2 мб в този случай губят доставчиците и един от доставчика там ще се нагуши яката

в гърция едни данъци...

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой чувал ли е нещо по въпроса, че искат да правят интернета там Free ?

преди всички избори говорят за Цялото Халкидики и после забравят. Имам само един оптичен кабел натъпкан до дупка и другото е ADSL.  няма да стане скоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Имат те 5 оптики 2 от Италия и 3 от България.

Обаче монополистичните наклонности са трафика да е изкупен от АДСЛ операторите

които както и в бг не отдават капацитет на медния чифт, поне са повече от един.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.