Jump to content

Иван Бъчваров SlaserX - измамник


Max Ilchev

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Имах и имам още нужда за конфигуриране на два микротика - отделяне на една подмрежа и пускане на hotspot,

Реших да си спестя четенето и да си платя. Влезнах в този форум, намерих от подфорум "работа" контактите на въпросния "Иван Бъчваров SlaserX", чухме се, разбрахме се,

каза че много го лъжат и помоли да изпратя парите на преде. Разбрахме се да направи първо малката част от работата и тогава по голямата, пратих му 50 лева напред.

 

Прикачвам бележка за изпратените пари.

 

Момчето 10 дена не комуникираше с мене, после ми каза че е готов, само да хапне - и не се въна. Бил в чужбина спешно, връщал се, можели да почваме - така и не получих отговор.

 

Предупредих го че ще реагирам огледално, след като излиза извън границите на културното общество.

 

0896943133

0988859994

 

Това са му телефоните.

 

Говорих с адвокатката на фирмата и тя подготвя жалба за измама.

 

Не правете грешка, не пращайте пари на преде, особенно на този индивид.

 

Конкретно за Иван :

 

За съжеление не видях негативните теми за тебе, иначе не бих си губил времето. Не е въпрос за парите, а за 2-те седмици - в които изгуби моето време, моите очаквания. Това е по скъпо от парите, ако след като ги беше взел ми беше казал че няма да работиме, нямаше да се стигне до там, но ти изгуби моето време и моите нерви - които  са безценни.

 

За ради тези 50 лева които получи и времето които си ми изгубил, имаш си нов враг, който ти има всичките данни, адреса. Явно парите са си заслужавали.

 

Кто с мечом к нам придет, от меча и погибнет!

Удачи тебе золотая рыбка, советую тебе постоянно оглядываться....

 

Поздрави Максим.

 

 

 

П.с. Още е актуално - търся човек който да ми помогне за конфигуриране на два микротика, на единия трябва елементарно да се изнесе подмрежа, койта да завърта трафика в мрежата, не да го пуска по тагнат V-lan към другия микротик, и ми трябва система за hotspot billing.

 

Ако имя някой корректен- 0882360030 , Максим.

post-4078-0-70832300-1395824400_thumb.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Защо Не пусна една тема че търсиш помощ.

Или поне да получиш няколко оферти.

Някой хора тук можеше да ти го направят без пари.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип пари се дават само на свършена работа според мен. Още повече при положение, че не го познавате.

Не го оправдавам дори напротив!

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко Ъп-дейт, прякора на момчето е "Бъчвата".

 

O0

Не ме интересуват парите, той не ме интересува, интересува ме че съм изгубил 2 седмици и ще продължавам да губя, докато най малко този човек не се извини.

 

След консултация с наш юрист има два варианта или да пусна прокурорска жалба, като на тези 50 лева ще трябва да платя 25 лева такса или да платя 50 лева за да се включа в групов иск, видях че има такава тема в форума.

Иване, знам че виждаш какво съм написал, сега разбирам защо искаше пряк достъп до микротиците ми, а не искаше да работиш през teamviewer, затварям си очите за това, въпреки че тези твойте намерения за които подозирам не би трябвало да се толерират по никакъв начин. Искам само да се свържеш с мене, да се извиниш за неудобствата и да ми върнеш 52.55 стотинки. Даже може да не бързаш с парите, това което направи струваше 50-тте лева, то явно са ти трябвали за нещо жизнено-важно, за мога да го възприема като колегиален безлихвен заем(въпреки че този заем би трябвало да има по големи лихви от фирмите кредисимо, изикредит - защото е рисков и непланиран), просто ми се обади да се извиниш за изгубеното време и признай че не постъпи коректно. Ще забравя твоето име, ще призная че ми излезна евтино запознанството с тебе, ще те простя и ще те забравя за винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те това е : https://www.facebook.com/DebianBG?fref=ts
Бургас - Батка
Бургас - Батка -> Шматка :)
Що мамиш прасчо?


@Max Ilchev ,а юриста на фирмата не спомена ли нещо за престъпления против собствеността?Тук има измама,а тя се квалифицира като престъпление против собствеността.

 

@ефект да не си му клиент без да знаеш :)

-> http://skynetltd.eu

Фирма "СкайНЕТ 2011" ЕООД
Булстат: 201568239
МОЛ: Иван Бъчваров
Телефон: 0988859994
email: slaserx@skynetltd.eu
Скайп: slaserx
Лиценз КРС номер 00126 / 06.06.2011

 

http://hostingbulgaria.eu/
във форума -> http://www.mikrotik-bg.net/user/1209-balthazar/

Редактирано от PakeTa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека има и сейф и касов апарат свързан с НАП , вие ушите му ядете >:D


То от една страна смешно, ма от друга CWI бая ги сътвори - нали в България всеки разбира от "правене на сайтове" - направиха ги "хакери", та да се издигнат в очите на слепите.

Редактирано от MiPSus

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека има и сейф и касов апарат свързан с НАП , вие ушите му ядете

 

То май точно на това разчита, че може да му е някаква защита :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И най тъпото че ще се набутам в понеделник тези 25 лева за жалбата, а момчето не може да напише един тъп смс да се извини и да затвориме случая
 

 

Глупец познает только то, что свершилось.
Гомер

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Иван Бъчваров   

Измами  и мен 
този измамник е супер - печен в този аспект !
При мен случея е лесен 
Имах нужда от ремонт на УБНТ 
Писах и ми беше отговорено на лично че можел и не е било скъпо спрягаше ми за супер ниска цена спрямо др . хора 
И аз се подлъгах , 
Изпратих му чрез еконт - 2 бр УБНТ нано-брич и 2 бр Буллет м2 -  s
- След месец ми каза благодаря за устройствата работили добре и да съм пиел стодена ВОДА 
Което мен ме вбеси пуснах " Жалба но " в РПУ но дотам 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.