Jump to content

Варианти за контакт с Иван Бъчваров


bgpepi

Recommended Posts

Е да но можеше да се смени и по нормалния начин. :)

И тука е имало калинки ..

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този Иван Бъчваров май е някакъв мошеник... Можел да ремонтира техника, пратих му 7-8 устройства...върна ги след 1 седмица, но като ги дадох на техниците, се оказа, че никое не работи читаво. Междувременно му бях пратил още 15тина за ремонт. Той каза да му пратя тия 1вите и щял да ги прегледа... бил ги тествал, трябвало да работят. После дойдоха и 2рата пратка, почнах да ги тествам и се оказа, че дори 1 от тях не работи. В крайна сметка се оказа, че съм му дал над 700 лв, а нито 1 устройство няма ремонтирано читаво... за мен това си е чиста измама... като и на мен ми разправяше, че бил в чужбина и т.н....

Само да кажа че при изгорял ЛАН  в по-малко от 20 % от случайте се налага смяна на чипа. Обикновено нещата се оправят по-лесно и без смяна на чипа. който не го мързи да прочете  datasheet-а  на чипа ще разбере кво имам предвид ;-) Така,че имаите си едно на ум като при без коз ! ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за пасивните елементи около входната част. За жалост при нас не са били само те изгорелите :(

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за пасивните елементи около входната част. За жалост при нас не са били само те изгорелите :(

аиде специално за теб да кажа  че чипа поддържа 4  Лан порта , а се ползва един ;-) Ако жокера не е достатъчен ползвай "Обади се на приятел "   ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адвокатката ми подготвя жалба в прокуратурата, който е бил измамен от него - моля да даде инфо за контакт. Колкото повече сме, толкова по-бързо ще му се стъжни... Ако съм само аз, ще е по-трудничко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адвокатката ми подготвя жалба в прокуратурата, който е бил измамен от него - моля да даде инфо за контакт. Колкото повече сме, толкова по-бързо ще му се стъжни... Ако съм само аз, ще е по-трудничко...

Момчето е пъзливо, ще го накарате да ходи пак по чужбина ;-)  и да го осъдиш как ще си вземеш парите и колко ще дадеш на адвокатите. Някоя фирма за събиране на задължения ще свърши по-бързо и по- добре работата , за същите или по-малко пари ;-) ако ме разбираш ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

схемата е отработена :) ако ме разбираш.... затова казвам - колеги, пишете ми тези от вас, които са пострадали също и ще стане работата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на вас бре, как се нахвърляте върху човека ....

Ама вие сте много интересни всичките ? 

като пружинки сте , само чакате някой да каже а ... и да се ...

 

Този Иван Бъчваров май е някакъв мошеник... Можел да ремонтира техника, пратих му 7-8 устройства...върна ги след 1 седмица ....

ти да беше пратил 70 , не 7 

 

като не знаеш дали ги оправя или не прати 1-2 -3  .. .  , пратил 7 , после още 7 .. после още ... и всички не работил и

е защо продължаваш да пращаш? 

 

Човека и да не може да ги оправя както на теб ти се иска .... явно е помислил че ти харесват , след като пращаш още и още ... 

ти за какво ще го съдиш ?  за това че ти е обещал в скайпа нещо ли ?

 

А на другия другар със сайта....  какъв е този сайт, я го покажи , колко пари е взел , за колко време е казал че ще го напрваи , каква е спецификацията на сайта  ... договор има ли ,  описание няккаво ... 

искам един сайт ...  аз ще ти го направя .... на ти едни пари  ..

 

да , ама не,  после се почва ,ама не ми хареса , направи го малко по червено ... и малко по жълто .... и ако може и оранжево да има 

и тези картинки да се мърдат ... а там  да има ей такъв калкулатор ... дето може да ти предскаже бъдещето и да дава точна прогноза за времето

 

знам ги тези  ... "искам един прост сайт .... "  и после  примерно "като мобиле.де"  (не се хващай за мобилето, това е само пример за 'прост' сайт)

 

страхлив бил ,  ти от къде знаеш че е страхлив ?  да не си ходил в гората да хващаш мечки с него че знаеш ? както виждаш да ти вземе парите не го е страх. (по твоите думи ти ги е взел ... неправомерно :))

 

Според мен имал си бол пари дал си  ... , следващия път ги прати тези 7-8 + още 15-тина на мен , аз взимам по-евтино! За резултати не гарантирам , но няма да ти е толкова обидно поне.

 

Тъй ... до къде стигнахме ?  в УниБГ бил , и к'во ?  значи не е човек ? това завист ли е или е забранено да харесваш нещо старо ...   кой знае как сте писали и вие преди  "hi, asl pls"  и "imash mi pic" , но сега сте турбо гъзари , имате скайп и моете да правите "стаи" там  ... страшен кеф е това!

 

ама чета и се смея на глас  ... ,  фирма за събиране на задълженията ... . , рекетьори демек някакви ? 

 

а това за cwi  ?  е кой ви е казал че той точно е хакнал форума ? или той трябваше да го пази , да стои и да дебне над форума денонощно .... да не би някой да дойде ? виновен !!  пратете му  фирмата , танковете и .... всичко пратете  , валентинка  , скоро е празник !

 

Щях и още да ви пиша , ама лошия модератор го махнахме , сега някой от добрите може да ми модерира съобщението и язък за барута :)

Най обичам да ям боб и ляб, топъл и пуфкаф, и да еб*!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво да плачем за Ванко ли ?

Никой не му се е нахвърлял. А той ако беше пич на място щеше поне да обясни какво става.

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на вас бре, как се нахвърляте върху човека ....

Ама вие сте много интересни всичките ? 

като пружинки сте , само чакате някой да каже а ... и да се ...

 

ти да беше пратил 70 , не 7 

 

като не знаеш дали ги оправя или не прати 1-2 -3  .. .  , пратил 7 , после още 7 .. после още ... и всички не работил и

е защо продължаваш да пращаш? 

 

Човека и да не може да ги оправя както на теб ти се иска .... явно е помислил че ти харесват , след като пращаш още и още ... 

ти за какво ще го съдиш ?  за това че ти е обещал в скайпа нещо ли ?

 

А на другия другар със сайта....  какъв е този сайт, я го покажи , колко пари е взел , за колко време е казал че ще го напрваи , каква е спецификацията на сайта  ... договор има ли ,  описание няккаво ... 

искам един сайт ...  аз ще ти го направя .... на ти едни пари  ..

 

да , ама не,  после се почва ,ама не ми хареса , направи го малко по червено ... и малко по жълто .... и ако може и оранжево да има 

и тези картинки да се мърдат ... а там  да има ей такъв калкулатор ... дето може да ти предскаже бъдещето и да дава точна прогноза за времето

 

знам ги тези  ... "искам един прост сайт .... "  и после  примерно "като мобиле.де"  (не се хващай за мобилето, това е само пример за 'прост' сайт)

 

страхлив бил ,  ти от къде знаеш че е страхлив ?  да не си ходил в гората да хващаш мечки с него че знаеш ? както виждаш да ти вземе парите не го е страх. (по твоите думи ти ги е взел ... неправомерно :))

 

Според мен имал си бол пари дал си  ... , следващия път ги прати тези 7-8 + още 15-тина на мен , аз взимам по-евтино! За резултати не гарантирам , но няма да ти е толкова обидно поне.

 

Тъй ... до къде стигнахме ?  в УниБГ бил , и к'во ?  значи не е човек ? това завист ли е или е забранено да харесваш нещо старо ...   кой знае как сте писали и вие преди  "hi, asl pls"  и "imash mi pic" , но сега сте турбо гъзари , имате скайп и моете да правите "стаи" там  ... страшен кеф е това!

 

ама чета и се смея на глас  ... ,  фирма за събиране на задълженията ... . , рекетьори демек някакви ? 

 

а това за cwi  ?  е кой ви е казал че той точно е хакнал форума ? или той трябваше да го пази , да стои и да дебне над форума денонощно .... да не би някой да дойде ? виновен !!  пратете му  фирмата , танковете и .... всичко пратете  , валентинка  , скоро е празник !

 

Щях и още да ви пиша , ама лошия модератор го махнахме , сега някой от добрите може да ми модерира съобщението и язък за барута :)

Пич спри пиенето, явно не ти понася. Всеки има право да съди някого за нещо, а другия да се защити в съда. За това са съдилищата. Форума е  хората да си помагат а не да бъдат мамени. Всеки е свободен да каже каквото мисли, а ако някой не е съгласен да си защити правата по съответния ред. Явно много хора са се опарили. А това за сайта е вярно, но проблема не е на клиента а на изпълнителя. Да е направил съответния  проект и на базата на него да си е подготвил договор който клиента да подпише. Не е работа на клиента да гони разни т.н.  web developer-и с договори и проекти. 80% от един сай е  дизайна му. Като не ти понасят такива клиенти  стани рибар  примерно.  Относно ремонтираните  устройства . ВСЕКИ сервиз дава гаранция на частите и на труда, т.е  устройството ТРЯБВА да работи поне колкото е договорената гаранция. Да питам ли дали  има фактура за извършения ремонт? А дали са декларирани кинтите по съответния ред? Много задълбахме ама    трябва да се натрива носа на дребните  тарикати,защото си патим всички независимо за какво става въпрос. Като се почне от  кинтите за катаджиите и се стигне до много по-сериозни неща. 

Редактирано от pavelkamburov
  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.