Jump to content

Варианти за контакт с Иван Бъчваров

Recommended Posts

Здравейте на всички!

Много се извинявам на всички предварително  че ще ви занимавам  с битовизми и по конкретно некоректно отношение на един от модераторите тук.

Става въпроса за Иван Бъчваров(slaserx).

Историята е следната:

Преди време края на ноември -началото на декември ми се обади един добър познат който развива бизнес -изкарва си прехраната в град Брюксел -Белгия със собствен камион -разкарва мебели и ги сглобява на место. Та човека ме помоли да му намеря ако е възможно човек който да му направи сравнително лек уеб сайт(негова реклама на дейността) с 3-4 хиперлинка -като информацията е на френски език.

Във една виртуална стая(в скайп) която аз направих преди много време се подвизава и той както и други активни участници които пишът тук. Та попитах в стаята дали има някой желание за направата на сайт -човека е коректен и ще си плати -на което -същия човек откликна. Размениха си телефоните и са се договорили за уеб сайта.

Така... човека в крайна сметка си е платил -да не кажа почти веднага(крупна сума) -а от въпросния човек последните 3 седмици в които посточнно го търся  ни вест ни кост, да не споменавам постоянния тормоз всеки ден от познатия с въпроса "какво става с човека къде да го намеря?"

Та ще помоля все пак някой ако има връзка с този човек да сподели как може да се намери -тук му пиша виждам че е онлайн -няма отговор няма нищо.

• Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• pavelkamburov

8

• master

7

• bgpepi

3

• Влади

3

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Пич спри пиенето, явно не ти понася. Всеки има право да съди някого за нещо, а другия да се защити в съда. За това са съдилищата. Форума е  хората да си помагат а не да бъдат мамени. Всеки е свободен

pavelkamburov

Здравейте на всички!

Много се извинявам на всички предварително  че ще ви занимавам  с битовизми и по конкретно некоректно отношение на един от модераторите тук.

Става въпроса за Иван Бъчваров(slaserx).

Историята е следната:

Преди време края на ноември -началото на декември ми се обади един добър познат който развива бизнес -изкарва си прехраната в град Брюксел -Белгия със собствен камион -разкарва мебели и ги сглобява на место. Та човека ме помоли да му намеря ако е възможно човек който да му направи сравнително лек уеб сайт(негова реклама на дейността) с 3-4 хиперлинка -като информацията е на френски език.

Във една виртуална стая(в скайп) която аз направих преди много време се подвизава и той както и други активни участници които пишът тук. Та попитах в стаята дали има някой желание за направата на сайт -човека е коректен и ще си плати -на което -същия човек откликна. Размениха си телефоните и са се договорили за уеб сайта.

Така... човека в крайна сметка си е платил -да не кажа почти веднага(крупна сума) -а от въпросния човек последните 3 седмици в които посточнно го търся  ни вест ни кост, да не споменавам постоянния тормоз всеки ден от познатия с въпроса "какво става с човека къде да го намеря?"

Та ще помоля все пак някой ако има връзка с този човек да сподели как може да се намери -тук му пиша виждам че е онлайн -няма отговор няма нищо.

Предполагам има логично обяснение. ...

• Owner
Влади

Ще помоля за изясняване на казуса, bgpepi, да публикува какво е развитието по темата, slaserx, потвърди, че е бил извън страната и, че вече нещата са били изгладени

Благодаря 

Благодаря за реакцията! При първа възможност ще напиша тук -за развръзката т.е. докаде са стигнали нещата и дали има някакво развитие по темата.

Nitrogenium

Този Иван Бъчваров май е някакъв мошеник... Можел да ремонтира техника, пратих му 7-8 устройства...върна ги след 1 седмица, но като ги дадох на техниците, се оказа, че никое не работи читаво. Междувременно му бях пратил още 15тина за ремонт. Той каза да му пратя тия 1вите и щял да ги прегледа... бил ги тествал, трябвало да работят. После дойдоха и 2рата пратка, почнах да ги тествам и се оказа, че дори 1 от тях не работи. В крайна сметка се оказа, че съм му дал над 700 лв, а нито 1 устройство няма ремонтирано читаво... за мен това си е чиста измама... като и на мен ми разправяше, че бил в чужбина и т.н....

И аз мога да се похваля с 3 устройства "ремонтирани": от него. Уж на един бридж му сменил лана, че палеше само на 10мбпс, след ремонта все си е тая. Ама при мен сумата е доста по малка от колегата по горе :). Пих една студена вода, ама да си е жив и здрав, като има балъци като нас. 

Е то е пълно с такива псевдо майстори които като са си купили духалка и след 2 дена почват и ремонти на дънни платки да правят :D с прочетеното за няколко часа във форумите.

Просто си проверявайте пратката обратно после!

Аз не мога да разбера защо се занимавате с такива майстори и хакери ?
Има купища информация що за човек е:

Сега сигурно ще хакне форума, заради нещата които пишем по негов адрес :D
Edited by SubmitBG
  • Owner
Влади

Беше модератор, докато не видях, че е затрил темата която засяга него, вместо да изясни проблема и да докаже обратното. 

Също имаше други теми/постове който бяха изтрити

Хехехе че и модератор тук, Влади вземе се вземеш в ръце

• Owner
Влади

Да, бяха го, но това е друга тема, Благодарен съм им :) Новата платформа е по хубава :) 

интересно четиво, CWI бяха хакнали форума преди време