Jump to content

Варианти за контакт с Иван Бъчваров


bgpepi

Recommended Posts

Здравейте на всички!

Много се извинявам на всички предварително  че ще ви занимавам  с битовизми и по конкретно некоректно отношение на един от модераторите тук.

Става въпроса за Иван Бъчваров(slaserx).

 

Историята е следната:

Преди време края на ноември -началото на декември ми се обади един добър познат който развива бизнес -изкарва си прехраната в град Брюксел -Белгия със собствен камион -разкарва мебели и ги сглобява на место. Та човека ме помоли да му намеря ако е възможно човек който да му направи сравнително лек уеб сайт(негова реклама на дейността) с 3-4 хиперлинка -като информацията е на френски език.

Във една виртуална стая(в скайп) която аз направих преди много време се подвизава и той както и други активни участници които пишът тук. Та попитах в стаята дали има някой желание за направата на сайт -човека е коректен и ще си плати -на което -същия човек откликна. Размениха си телефоните и са се договорили за уеб сайта.

Така... човека в крайна сметка си е платил -да не кажа почти веднага(крупна сума) -а от въпросния човек последните 3 седмици в които посточнно го търся  ни вест ни кост, да не споменавам постоянния тормоз всеки ден от познатия с въпроса "какво става с човека къде да го намеря?"

 

Та ще помоля все пак някой ако има връзка с този човек да сподели как може да се намери -тук му пиша виждам че е онлайн -няма отговор няма нищо.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Много се извинявам на всички предварително  че ще ви занимавам  с битовизми и по конкретно некоректно отношение на един от модераторите тук.

Става въпроса за Иван Бъчваров(slaserx).

 

Историята е следната:

Преди време края на ноември -началото на декември ми се обади един добър познат който развива бизнес -изкарва си прехраната в град Брюксел -Белгия със собствен камион -разкарва мебели и ги сглобява на место. Та човека ме помоли да му намеря ако е възможно човек който да му направи сравнително лек уеб сайт(негова реклама на дейността) с 3-4 хиперлинка -като информацията е на френски език.

Във една виртуална стая(в скайп) която аз направих преди много време се подвизава и той както и други активни участници които пишът тук. Та попитах в стаята дали има някой желание за направата на сайт -човека е коректен и ще си плати -на което -същия човек откликна. Размениха си телефоните и са се договорили за уеб сайта.

Така... човека в крайна сметка си е платил -да не кажа почти веднага(крупна сума) -а от въпросния човек последните 3 седмици в които посточнно го търся  ни вест ни кост, да не споменавам постоянния тормоз всеки ден от познатия с въпроса "какво става с човека къде да го намеря?"

 

Та ще помоля все пак някой ако има връзка с този човек да сподели как може да се намери -тук му пиша виждам че е онлайн -няма отговор няма нищо.

Предполагам има логично обяснение. ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Ще помоля за изясняване на казуса, bgpepi, да публикува какво е развитието по темата, slaserx, потвърди, че е бил извън страната и, че вече нещата са били изгладени

 

Благодаря 

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за реакцията! При първа възможност ще напиша тук -за развръзката т.е. докаде са стигнали нещата и дали има някакво развитие по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този Иван Бъчваров май е някакъв мошеник... Можел да ремонтира техника, пратих му 7-8 устройства...върна ги след 1 седмица, но като ги дадох на техниците, се оказа, че никое не работи читаво. Междувременно му бях пратил още 15тина за ремонт. Той каза да му пратя тия 1вите и щял да ги прегледа... бил ги тествал, трябвало да работят. После дойдоха и 2рата пратка, почнах да ги тествам и се оказа, че дори 1 от тях не работи. В крайна сметка се оказа, че съм му дал над 700 лв, а нито 1 устройство няма ремонтирано читаво... за мен това си е чиста измама... като и на мен ми разправяше, че бил в чужбина и т.н....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мога да се похваля с 3 устройства "ремонтирани": от него. Уж на един бридж му сменил лана, че палеше само на 10мбпс, след ремонта все си е тая. Ама при мен сумата е доста по малка от колегата по горе :). Пих една студена вода, ама да си е жив и здрав, като има балъци като нас. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то е пълно с такива псевдо майстори които като са си купили духалка и след 2 дена почват и ремонти на дънни платки да правят :D с прочетеното за няколко часа във форумите.

Просто си проверявайте пратката обратно после!

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера защо се занимавате с такива майстори и хакери ?
Има купища информация що за човек е:
 
 
 
 
Сега сигурно ще хакне форума, заради нещата които пишем по негов адрес :D
Редактирано от SubmitBG

Ако е лесно, не е интересно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно четиво, CWI бяха хакнали форума преди време

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Беше модератор, докато не видях, че е затрил темата която засяга него, вместо да изясни проблема и да докаже обратното. 

 

Също имаше други теми/постове който бяха изтрити

 

Хехехе че и модератор тук, Влади вземе се вземеш в ръце

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Да, бяха го, но това е друга тема, Благодарен съм им :) Новата платформа е по хубава :) 

интересно четиво, CWI бяха хакнали форума преди време

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.