Jump to content

Какви клещи използвате


muonplex

Recommended Posts

Какви клещи за кримп използвате и доволни ли сте от тях ?

 

Аз току що си купих ето такива и ще видя как ще се държат, дано не съм се прецакал.. :)

 

e727ca8a01600980.JPG

Редактирано от muonplex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=1447

само най-простите

  • Харесай 1

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обоснови се, ако обичаш.. :)

Ползвам същите които е посочил колегата Mupo neTkoB и то години - здрави, леки, удобни с добър резец за подравняване. :) И най важното - ефтини ;)

Редактирано от Mitko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние ползваме аналогични като колегите по-горе но с оранжеви ръкохватки - 9лв и карат без проблем по над година.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези комбинираните с рж11 или 9 са отврат,  трудно се прекарва кабела за рязане, доста са големи и неудобни (според мен)

на тези евтините някъде бях виждал и ножове комплект за резерва - просто няма къде да се счупят

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези евтините не ми харесват.Стискат неравномерно и на криво.

И аз съм на същото мнение.....

Преди 2 месеца купих Knipex ,от толкова години кримпвам ,но такова удоволствие като тази марка досега не съм имал ,на пръв поглед са като останалите модели ,но качеството е на Gidore , а и цената им говори за тях 84 лв.

http://static2.tme.eu/katalog_pics/3/8/3/3831a05410ddf8dd6775da874d1ce2f4/knp.975110.jpg

А тези като на колегата muonplex  имам отдавна поръчани през Ибея само че са на ProsKit ,не останах изобщо очарован ,много удобни но не кримпваха качественно

Редактирано от space
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди 2 месеца купих Knipex

 

Ползвам и аз такива.Добри са, но имам и като тези но на друга фирма( донесоха ми ги и не знам от къде са купени) също много добри.

 http://www.itshop.bg/product/1450/intellinet-211048-kleshti-za-krimpvane-rj-45-12-11-strip-cuter.html#.UvEsmdJdX4I

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минал съм през етинкото роботят въпроса как , последно е това , (взети навремето за около 100тина лв. гледам и сега са толкова) макар порядко сега да се ползват хиляди кримвания без проблем за заготовка винаги съм си позвал кътер отделен (5-6лв) . Винаги съм гледал работата да ми е кеф(с кеф да работиш) ,ако ли не е така значи не сме един за друг ,може да се каже ,че успявам до ден днешен за ужас на некадърниците.Маняк съм на тема инструменти уреди оборудване в областа в която работя(не само мрежите макар сега да е основна ) .

 

 

post-1004-0-68429100-1391537621_thumb.pn

 

 

 

пп:керпедена е на ROLINE 

Редактирано от freenet
  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните ги имаме но с някой RJ та (най-вероятно са ментажни) сме имали проблеми. Иначе са добри спор няма!

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам KNIPEX над 10 г.

 

post-117-0-21850700-1391541444_thumb.jpg

 

Дебелината на клещите е равна на разтянието на което режете подготвените усукани двойки.

Преди това трябва да махнете ножовете за заголване от едната страна на клещите

Редактирано от px1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.