Jump to content

Конфигурация на VPN с бекъп


estario

Recommended Posts

Здравейте,

Имаме 2 офиса. В големия офис се намира сървърът. Големият офис е свързан оптично с Интернет. Към сървъра се свързват клиенти към локалната мрежа. Във втория офис има 2 независими доставчика на Интернет по меден кабел. Идеята е ако прекъсне основният доставчик на втората локация връзката да се осъществява през резервния. За жалост фирмата, която поддържа компютърната ни система не може да се справи със задачата да конфигурира мрежата както ни е нужно. Успяват да подкарат чрез IPSec връзката през главната връзка, но не могат да настроят бекъпа. Търся човек, който може да вдигне VPN според желанията ни.

Заплащането ще е по уговаряне. За контакти предпочитам мейл.

Димитър Митев, 0884041414, dpmitev@gmail.com

post-3541-0-81824200-1378899950_thumb.pn

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли да е ипсек?

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Всеки вариант, при който се осъществява прозрачна криптирана комуникация между двете локации ме устройва. Нямам обширни познания в областта на компютърните мрежи и не мога да давам много компетентни отговори. Търся ефективно решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай достъп, аз ще го направя

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивчивостта! Вече един човек се отзова и се зае. Ще го помоля да ми опише решението, което е взел и ще го постна тук за пример.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.