Jump to content

Откога брадатите почнаха да рекламират тук ?


Recommended Posts

Естествено, нуждата от пари я има при всеки :)

Ама тия измекяри..... ако бяха при мен, ще им съдерех кожата. При това в долари, така както те продават. При това по курс на който на мен ми харесва.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то само Бойко е с брада и е просто търговец :)

Леле как ме разсмяхте :)

Видеомакс, явно не си ги посещавал скоро :) първо са по банков курс вече и второ цените на сайта са обявени директно за оператори - демек най-ниската и не се налагат пазарлъци.

Те първи свалиха цената на комплект Giga SFP по едно влакно на 25$ комплекта :) това мен много ме устройва.

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех лелеле..

Аз от там МНОООГО отдавна не пазарувам. Незнам по какъв курс продават, ама по закон в БГ разплащателното средство е само БГ Лев. Второто което ме дразнеше, навсякъде са наредили под "изделията" им номерца а не цени. Тоест, цената варира според клиента. Пак против закона. Трето, пазарувах в долари - исках им фактура. Естествено, фактурата не я издадоха в долари, но по курса по който го сметнаха беше доста по-различен от този по който биха ме таксували ако плащах в левове... Нещо май ДДС-то не им излезна.

И сега, ако пазаруваш в лева - по един курс. Ако пазаруваш в $$$ по друг.

А накрая ми снимаха ВСИЧКИТЕ 1000+ долара двустранно и ми искаха телефона. Ако знаех - щях да им ги дам по 1 долар да се изхарчат половин топ хартия.

 

Е това ли им е отношението и доверието към клиента ?! 

 

И без пари да дават - от там НЕ взимам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така беше на 100% , ама като гледат сигурно че кораба потъва и няма накъде ;D се очовечиха, та даже невероятно за някой неща дадоха най-ниски цени да "объркаха" пазара >:D

  • Харесай 1

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.