Jump to content

Кутии


Recommended Posts

Да попитам кави кутии използвате за стълбовете PVC  или метални?

От каде купувате ако не е таина. Аз позвам PVC  ама ми идват скъпи 12 лева броиката  :-? .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • stormmaker

    6

  • vtbg59

    6

  • koko

    5

  • 111111

    3

За кои кутии говориш - какви размери, за суич, за медиа-конвертор, за радио?? 12лв е много, ако е кутия само за суич...аз по 4.80лв ги пазаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кои кутии говориш - какви размери, за суич, за медиа-конвертор, за радио?? 12лв е много, ако е кутия само за суич...аз по 4.80лв ги пазаря

кутии за суичве 180/140/80  PVC  кажете от каде да си купя по-евтини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

http://www.tmt-elkom.com/357/S190.html

Тези, които ние ползваме са 120/100/68 IP54

ако не е тайна какво успяваш да събереш в тази кутия

с тези разбери повече от 5 портов суич трудно

всичко под 190/140/70 за мен лично е неизползваемо

--------

от каде може да се купи кутия модел ТЕПО-1 пластмасови

с размери 500/400/230

ползват ги енергото за външни електромерни табла

евентуално цена

понеже са сгодни за монтиране на комп и UPS на покрив

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,за мен това е кутията като размер 2-3х8р суича плюса и е ,че е UV устойчива тази 'Кутрия IP54 180х140х80мм' е по евтина става но на 1 година ако е на открито 'прегаря ' от слънцето а е 5-6 лева другата е 8-9 лева но определено си заслужава.Друга фирма вмася хубави алуминиеви херметични (и за в земята стават) но цената е доста нагоре едва ли ще сложите суичове в тях по скоро за за AP RB оптика.

715464111.JPG

http://www.xcombg.com/index.php?page=products&product_id=53

ps:има едни поголеми и някой ги ползват пак са UV НО имат 10 тапи(с готови отвири са на 4'те страни 2х3 +2х2 ), което за мен лично е неприемливо !!!

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не е тайна какво успяваш да събереш в тази кутия

с тези разбери повече от 5 портов суич трудно

всичко под 190/140/70 за мен лично е неизползваемо

--------

Нищо не се събира вътре - прав си. На картинката е снимана другата кутия и съм копи&пейст без да гледам, извинявам се за заблудата. Цената на по-голямата е същата, а малката е 3.6лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не се събира вътре - прав си. На картинката е снимана другата кутия и съм копи&пейст без да гледам, извинявам се за заблудата. Цената на по-голямата е същата, а малката е 3.6лв

Каква смика ман там е цяла номенклатура а цени няма ,бил си се объркал а как обърка и размерите  "Тези, които ние ползваме са 120/100/68 IP54"

.Нагледал съм се и съм се наслущал на простотии като не знаеш или не си сигурен по добре си мълчи,прави впечатление ,че и по други теми има бисери.Да видим кои ще спечели номинацията 'Бисерна мида'  ::)

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката е на голямата кутия, а размерите на малката - кое не можа да разбереш?

Не виждам защо правиш такава драма, поправих си грешката, но ако идеята ти е да спорим или заяждаме, не мисля, че тук е правилното място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

66666yyyyyyy

Снимката е на голямата кутия, а размерите на малката - кое не можа да разбереш?

Не виждам защо правиш такава драма, поправих си грешката, но ако идеята ти е да спорим или заяждаме, не мисля, че тук е правилното място.

1681256494.JPG

Цените се получават след писмено запитване до офиса напр. централен Пловдив по шифър или номенклатура.Ман просто кажи използвам кутия ........ и струва...... това е ако не си разбрал!Аз изполвам тези но ще ги сменям горе показаната в педния ми пост

1282843641.JPG

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тази, която си снимал е кутията, която масово слагат моите хора - ето, твоята снимка изясни ситуацията, това е правилната и евтина кутия(по последни данни 4.88лв)

Проблемът идва от там, че на сайта на ТМТ под шифър 79920, според мен е снимана точно тази кутия. Като изпих 2-3 кафета, видях че грешката е изцяло в мен, и че трябва да попълня 10 книжки с "Намерете разликите" - 5 мин гледане, за да видя очевадната разлика в отворите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

тази кутия има само един дефект

освен че трябва сам да си пробиваш дупките

като я пече по продължително време слънцето

гумата служеща за изолация става на лепило

и капака се отваря с голями мъки

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би било добре да пусна снимка, но нямам такова време :(

Не е нужно да се пробива, освен, ако не слагаш щуцер. При нас избиваме един от отворите(ляв или десн отдолу) и слагаме гуменото уплътнение с разрез(и) около 5мм на плюс. По този начин минават спокойно всички кабели и седят сравнително стабилно - това, обаче има и минус, че влиза повечко влага, но пък се и охлажда вечер.

За стапянето от слънцето си много прав, така е, но зависи и от месността - ние имаме няколко хиляди монтажа и само десетки неиздържали кутии...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.