Jump to content

От къде да купим евтини Switch-ове, гръмозащити ?


Recommended Posts

Колеги здравейте,

знаете ли от къде да взема евтинки суичове, гръмозащити и понижаващи платки ?

Неомонтанските ми се виждат леко скъпи а пък суичовете едимакс в соли са на същата цена.

Моля споделете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • Велин

    5

  • vtbg59

    5

  • Lacho

    4

  • SS7

    3

При нас има, проверете, дали ви устройва цената. Също сме отворени за покупка на по-големи количества от Китай, Сингапур и  т.н

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Собственик

Само не купувай тп-линк. Аз се набутах преди време, после ги подмених поетапно с неомонтанските. Даже по план трябваше да се сложат и пико-ип почти на всички суичове (главно тия по блоковете)

Колеги здравейте,

знаете ли от къде да взема евтинки суичове, гръмозащити и понижаващи платки ?

Неомонтанските ми се виждат леко скъпи а пък суичовете едимакс в соли са на същата цена.

Моля споделете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

този не знам какъв е но определено не работи добре на по - дълги растояния.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колега от тук ли го купи

http://www.xcombg.com/index.php?page=products&product_id=148 ,така е евтиното излиза скъпо .Ползвай Ladox Repotec TP Link или тези работят много добре и са с най ниската консумация

 37692_881.JPG

С всички изброени не съм имал проблем на 100-120 м  разбира се що годе добър кабел само мед 0.51мм .

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Ladox и баба знае ;)

Да знае след като дядо и 'счупи джама' :) , мисълта ми е що трябва да те преебат да се научиш кое е хубаво.Този суич DW-208R не е по лош напротив даже се и програмира без да се разпоява паметта и е на по добра цена http://lan.neomontana-bg.com/switch.php като всички изброени в предишния ми пост са с RTL8309SB с изключение на TP Link той е с Marvell Yukon 88E6060.Дано съм помогнал на човека , успех на всички пожелавам !!!

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

монтана ги чаках едана седмица .. нямат в наличност Смарт суич:) а от тея ладокси доста трафове събрахме .. :)

между другото имах един суич който луупваше, един порт светеше и без кабел , явно разделителният трансформатор беше укъсил , затова му резнах изводите към чипа , порта пак си светкаше но тоя път не флудеше пред другите здрави портове .. ще ви го снимам и него , той пак е без кутийка друг вид.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 месеца по-късно ...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.