Jump to content

Бирен форум


Recommended Posts

За съжаление, на тия дати май няма да мога да дойда, от доста време са планирани за моренце :(

Ако случайно някакси се отложи за следващата седмица - съм на линия с най-голямо удоволствие :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • Mile

    18

  • Велин

    14

  • edemy2001

    11

  • Влади

    10

  • Собственик

То се пада тази събота и неделя

последно къде ще се състои събитието ?

и с преспиване ли се плануваше

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох колеги какво стана тука.Много се извинявам за това,че ви раздразних с това събиране.Стана малко кофти написах го и забих на море а там проблем след проблем с децата и не съм поглеждал форума сега като видях за какво става въпрос и ми прилоша:(

значи това което съм казал за хижата не е проблем но е безплатна и няма такива удобства за каквито вие сте се нагласили вече:) има легла и маси+камина става за добри пиянски купони има ток и студена вода от реката(няма INTERNET)което е готино.значи ако не бързате за тия дати които сте написали тук пак може да се уреди плус  това Ники не е казал нищо защото все пак бирата ще е от него.Пишете и питаите аз ще отговарям.Твърдица е м-у Сливен и Казанлък.Хижата е в прохода Твърдица-Елена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека според мен датата да си остане същата, повечето колеги са навити за тази дата. Само да уточним мястото, другото мисля че няма да  е проблем.

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм за събирането да е в Твърдишкия балкан, че ми е съвсем на близо, ама се опасявам, че вече е твърде късно за организирането му и да не стане ха тук, ха там и накрая никъде.... Нека все пак Todor-Todor да каже. И освен това да не поставим Mile в неудобно положение, ако е направил резервации и е поел ангажименти... Никой няма да му е приятно, ако му кажат, че е несериозен в договорките си! Мисля, че тези които са навити за събирането, трябва да направим "кръгла маса" тук във форума или в скайп примерно утре вечер и да се разберем, защото времето фатално накъсява и накрая пак май ще да е на юруш работата!

http://енергия.ею
http://www.e-kak.info/forum/index.php

https://www.youtube.com/channel/UC0hGPWgF79s4JhhXY0Eo4zA

 

Обяснявам само когато ме питат, и то ако съм на кеф!
Поздрави: Евгени LZ3EG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Не съм направил резервацията. Чаках до последно да видя колко хора ще са. Казвайте значи за балкана кога да сме там.

Как кога да сме там .. има си дати 22-23 , за мястото вече е по - възможно да се промени, въпроса е, че трябва да има преспиване. Ако до петък не сме уточнили подробностите пак ще се провалят нещата.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Todor-Todor, нека да каже дали става неговото място за преспиване, дали ще ни побере. Гледам че има около 11 желаещи. Да се уточни деня и часа, къде ще се срещнем. Да се дадат по точни координати. Ако не стане там, колегата Миле ще организира друго място. Но да не стане така че на последния момент да тръгнем, и после да има неразбрали...

Todor-Todor, остави ни някви твои кординати за по бърза връзка с теб.

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги както виждам държите на датата на мен обче 22-23 не ми отгаваря никак най добре вървете на другото място иначе може да се преспи не проблем  има мисля 10 легла някой от които са двойни а някой предполагам няма да спат изобщо ако все пак решите,че исакте тук и сменим датата с по късна няма проблеми има и нещо друго аз държа и Ники да е тука не е заради бирата естествено просто да научим пак нещо от него.В момента съм много зает ако можем да забавим нещата малко мисля,че ще се получи ако не вървете и помнете,че това тук не се губи:) когато решим пак ще отидем. тел:0888337796-Тодор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво правим колеги ?

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е да се съберем.Щом не може да е в Твърдишкия бълкан.Дефилето не е лошо!Стига Миле да се заеме.А и това със мятането на слуичове си заслужава ;)присъствието.Само не местете дата,че ще се обърка всичко.При Todor-Todor ще остане за следващото събиране,ако няма възражения........

Never Stop Thinking !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Ми освен ако миле не направи нещо пак в Пловдив наи одачно за сички

(от към растояние но то стигнеш ли до пл не е проблем и до сф примерно

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.