Jump to content

Среща №3,5


Recommended Posts

Последно за Пловдив се говори, до колкото виждам, но колко ще са сериозните... :)

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 100
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 111111

    14

  • Mupo neTkoB

    12

  • Networker

    7

  • Велин

    6

аз, пътувам от Варна. имам и кола в която мога да взема 4 каскета :)

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от Варна .Мога да събера 6 + себе си човека . На връщане в зависимост от това как ще се представиме 6 + себе си каскета или бомбета или до каквото се докараме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е виртуалното пространство? Това е нещо, дето го няма, ама се използва!

Е, нещо такова се заформя и за тази среща.

Говори се нещо за Пловдив, за 23-ти и 24-ти...

Пловдив си е голям град и въобще не го познавам, пък и ми се пада далече. То всъщност кой ли град ми е близо - Варна на 2 часа, Бургас на 4, София на 6, а Петрич на 10.

В крайна сметка, кой поема организацията, или всеки се спасява поединично и се среща сам със себе си? Дори само двама да се съберат на тази среща, нали трябва да знаят къде точно ще се срещнат. Като гледам, най-активни са от Варна. Дали да не е там срещата? Тъкмо ми е най-близо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е за нашия край бих организирал нещата, но както казах по-горе не е много удобно крайните точки на Б-я (Варна, Бургас, София, Петрич, Видин, Малко Търново....)

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо София си е най-удобен за всички, защото отвсякъде има удобни пътища. Можеше по-сериозно отношение от страна на инициаторите, а не да се говори само по принцип. Някой трябваше да се наеме с организацията, с уточняване на точното място и време. Желаещите можеше да изпратят по 20 лв. капаро, а после и да не дойдат, ако са възпрепятствани в последния момент, едва ли щяха да си ги търсят обратно... можеше, ама надали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос, не може ли да се спретне една, две анкети и да се гласува за дата и място, с предимство са по централните места. Ще се види колко са желаещите? Защото според мен така във форума се трупат постове а на лице не може да се прецени колко са хората и като се размият нещата и желаещите им се губи интереса.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Реализира ли се срещата в крайна сметка и как беше? :)

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

тц :) аз поне миналата седмица бях на оффроуд в габрово

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц :) аз поне миналата седмица бях на оффроуд в габрово

Участник или зрител?

Изтървал съм и двете събития :))

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.