Jump to content

Важно - конкурс за свързаност на училищата


SS7

Recommended Posts

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    5

  • insertoff

    4

  • stormmaker

    4

  • 111111

    3

както се казва колкото толкова :)

аз май успях да се регна и да си пусна офертата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има вече резултати :)

И ние взимаме 21/23

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

88% успеваемост. Не съм доволен от начина на смятане. Прекалено бакалски сметки. Не се отчита нито, че години наред им даваш нет без никакви пари. Окабеляване и прочие. Ама можело така да дадем ниска цена... Е колко по-ниска да дадем?? То ако намаля още трябва аз да им плащам. Както и да е ние ще си изпълним договора стриктно, но неприятното чувство остава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, сключвайте сделктите и работете и по сериозните икономически аспекти със удоволствие. После и имиджа от добрата работа и сключената сделка носи голямо удоволствие и самочувствие :)

Честито на печелившите! Имате да черпите  [smiley=beer.gif]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно ...

Някой имали някакво инфо по въпроса с безплатния интернет на учители..Днеска ми казаха, че и за училища щяло да важи и да се изпълнява от една фирма която за момента не ми казаха точно коя е но имам едни съмнения..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В едно училище съм забелязал че във сградата арзпръскват един ADSL по Wi-Fi и по кабел. (което не стига като upload).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се направи кадърно и след адсл а да има рутер да налага малко правила и т.н. и при положение, че сапунерката си има и читава линия да си даржи 10 тина мегабита си е напълно достатъчно!Р2Р се ограничават или се спират и се правят малко приоритети на нещата на който ще се учат... а не да ми чатят в час или да гледат клипчета в нета  ;D Утре ще ходим в едно село близко до Варна къде мислим да пускаме... а днес е била там въпросната фирма която споменах по-горе и ще стане ясно за какво става на въпрос.Някой обаче пак много яко ще си пере паричките ми се струва и тая фирма никак не е случайна >:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако им кажа да си купят рутер и им направя нястройките, ще стане да, но така - тцъ. Те си нямат понятие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Някой имали някакво инфо по въпроса с безплатния интернет на учители..Днеска ми казаха, че и за училища щяло да важи и да се изпълнява от една фирма която за момента не ми казаха точно коя е но имам едни съмнения..

15 лева субсидията на човек

кой ще пусне нет за 15 лева освен бтк

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.